Семінар в Черкассах – «Актуальні питання неприбуткових організацій»

До уваги представників громадських формувань та ЗМІ!

28 листопада 2016 року о 16.00 в конференц-залі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» за ініціативою Агентства бухгалтерського та юридичного обслуговування «Алектіс» відбудеться семінар на тему: «Актуальні питання неприбуткових організацій».

Захід заплановано провести за участю юриста – Юрія Плювака, фахівеця податкового законодавства – Світланою Обманюк, представників громадських формувань та ЗМІ.

Мета заходу – інформувати представників громадських формувань щодо нововведень в законодавстві України, яке регулює сферу реєстрації державної громадських формувань та проблемних питань, які виникають під час державної реєстрації громадських формувань.

План семінару:

  1. Оформлення неприбуткової організації (реєстрація статутів, оформлення в держреєстратора, в державній фіскальній службі).
  2. Проблемні питання перереєстрації статутів неприбутковими організаціями до 2017 (2018) року. Наслідки неперереєстрації статутів.
  3. Ведення бухгалтерського обліку неприбутковими організаціями.
  4. Пільги для неприбуткових організацій.
  5. Земельні проблеми неприбуткових організацій. Юридичне оформлення. Пільги. Звіт по пільгах.
  6. Нерухомість неприбуткових (релігійних) організацій. Пільги. В яких випадках оподатковується нерухомість релігійних громад.
  7. Оформлення найманих працівників в неприбуткових організаціях. Нарахування заробітної плати. Сплата податків по найманих працівникам. Законна «мінімізація» податків для неприбуткових організацій.Як заповнювати звітність, в т.ч. по найманим працівникам до різних органів.
  8. Застосування касових апаратів для неприбуткових організацій. В яких випадках неприбутковим організаціям потрібно реєструватися платниками ПДВ.
  9. В яких випадках неприбуткові організації можуть займатися комерційною діяльністю.
  10. Проблемні питання волонтерських організацій та ін.

Захід відбудеться 28 .11.2016 року о 16.00 в конференц-залі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» за адресою: м. Черкаси, вул. О.Дашковича, 19 (ТРЦ «Хрещатик-Сіті», мінус 2 поверх).
Для отримання додаткової інформації звертатись за телефоном: (0472) 32-21-81.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *