Чи можуть християни відмовитися від урядових постанов на вакцинацію

Нас постійно змушують дотримуватися урядових постанов щодо вакцин і масок. Це викликає неабиякий резонанс у християнській спільноті.

Читачі звернулися до мене зі своїми проблемами. Оскільки деякі християни та пастори стверджують, що Послання до Римлян 13 проголошує, ми повинні дотримуватися законів уряду та їхніх постанов щодо вакцин.

Це мене дуже турбує, тому ми збираємося про це поговорити.

Християни дотримуються праведних законів, а не постанов

По-перше, немає законів, які передбачають, що ми повинні приймати вакцину.

Є «постанови», які є не законами, а указами. Ми не дотримуємося указів, які виходять за примхами людей, але християни дотримуються законів країни –  Конституції.

Біблія не говорить, що ми повинні приймати вакцину, насправді, як ми дізнаємося, якраз навпаки.

Ми збираємося розглянути Римлян 13:1-4, ці вірші використовуються християнами як виправдання для дотримання урядових постанов щодо вакцин. Ми також пов’язуємо це з іншими Писаннями.

Давайте подивимося, що кажуть римляни.
Нехай кожна людина підкоряється тим, хто посідає вищу владу, бо вся влада від Бога і та відносна влада, яку вони мають, саме від нього. Рим 13:1.

У Біблії сказано: «Бог призначає наших правителів» ( Даниїла 2:21 ) .

Однак це не означає, що вони правителі Бога. Це не означає, що Бог їх схвалює. Давайте на мить подумаємо про це. Бог призначає правителів, щоб карати людей

Згадаймо біблійну історію.

Запитайте себе…

Чи були правителі народів, які взяли в полон ізраїльтян віруючими людьми?

Ні, вони були язичниками.

Але Бог призначив їх взяти в полон ізраїльтян, щоб дати Його урок людям.

Тепер поверніть свій розум у сучасну епоху.

Бог все ще призначає наших правителів (тих, на яких ми заслуговуємо)

Усі рішення щодо здоров’я залишаються в руках людини . Звичайно, не в руках уряду.

Давайте прочитаємо наступний вірш.
«Отже, кожен, хто чинить опір владі, виступає проти встановленого Богом порядку. А ті, хто виступає проти цього порядку, стягнуть на себе осуд» (Рим 13:2)

Вау!

Це, безсумнівно, звучить так, ніби нам краще прислухатися до наших корумпованих політиків, інакше Бог пошле на нас вогонь і сірку!

Але просто розслабтеся, дозвольте Писанню текти.
«Адже правителі викликають страх у тих, хто чинить не добро, а зло. Хочеш не боятись влади? Завжди роби добро, і отримаєш від неї похвалу» (Рим. 13:3)

Тепер, перечитуйте цей вірш, ми розуміємо, що він тут найважливіший.

Повне розшифрування до Римлян 13:1-4 полягає в тому, що наші правителі — добрі правителі.

Хороший правитель не був би жахом для добрих справ.

Однак злий правитель був би жахом для добрих справ.

Влада порушила закон нашої землі. Вони порушили Конституцію, і змусили здорових людей ізолюватися вдома.

Уряд змусив нас носити маски через їхню інтерпретацію науки.

Це було погано, не добре, але зле.

Римлян 13:4
«бо правитель — Божий слуга тобі на добро. Проте якщо чиниш зло, то бійся, оскільки він носить меч не даремно. Він Божий слуга, месник, який виливає гнів на тих, хто чинить зло.»

Чи добре зробили наші правителі?

Відповідь – ні.

Тому наші правителі не мають права називатися добрими правителями. Наші правителі відмовилися від благословень у цьому вірші. Наші правителі відмовилися від нашого обов’язку дотримуватися їх через власні злі справи.

Боже Слово повне, друзі мої.

Наші правителі «повинні бути справедливими», боячись Бога

Давайте продовжимо це, звернувшись до Книги Самуїла.

2 Samuel 23:3-4
 «Ізра́їлів Бог сказав мені, Скеля Ізраїля промовила: “Якщо правитель людей праведний, якщо він має страх перед Богом,  то його правління — мов промені ранкового сонця.» (2 Сам. 23:3)

Саме про це я говорив у Римлянам 13 .

Ті, хто панує над нами, «повинні бути справедливими ».

Це означає, що наші правителі повинні бути праведними людьми, правити зі страхом і любов’ю до Бога .

Якщо наші правителі цього не роблять, вони не Божі правителі .

Можливо, Бог їх призначив, але вони не є «служителями Божими тобі на добро», і Бог не схвалює їхні дії.

Ось чому ми повинні завжди пам’ятати, що Біблія сама собі не суперечить.

Римлян 13:1-4 говорить, що праведні правителі –  це Божі служителі. Неправедні чоловіки та жінки точно не були б служителями Бога.

Бог творить добро, а не зло.

Попередження християнським пасторам

Мушу сказати, що той, хто вчить, що Бог схвалює правителів, які вбивають ненароджених і крадуть наші права як вільних людей, б’є Богу в обличчя.

Це спотворює Слово Боже, щоб сформувати чиєсь уявлення про те, що правильно, а що неправильно. Мене дуже турбує те, що християнин спотворює те, що сказав Бог, щоб відповідати їхній ідеології.

Жоден християнин ніколи, ніколи не повинен цього робити.

Жоден християнин ніколи не повинен ганьбити іншого, вірячи, що вони повинні підкорятися злій владі, яка ненавидить Бога. Якби наш уряд любив Бога, Бог був би номером 1.

Але все з точністю до навпаки.

Легко довести, що Бог був вигнаний з нашого життя та уряду, а замінений на збочення та гріх. Уряд допоміг зробити це реальністю, такі правителі не від Бога, вони не «служителі Бога».

Ваше здоров’я, про що б ми не говорили, завжди залишається вашим рішенням. Біблія не дозволяє неправедному уряду приймати за вас такі рішення, будь то постанови чи закони.

Тепер, коли ми розуміємо, що християни не змушені слідувати за неправедними правителями…

Біблія про вакцинацію

Що Біблія каже про вакцинацію?

Це не проклята річ.

Однак ми можемо спиратися на приклади, щоб зробити деякі висновки.

Давайте подивимося, чого ми можемо навчитися з 1 Коринтян.
«Хіба ви не знаєте, що ви — Божий храм і що у вас перебуває дух Бога?  Хто знищить Божий храм, того знищить Бог, оскільки Божий храм святий, а цей храм — ви» (1 Кор: 16-17)

Наші тілесні тіла є Божим Храмом.

Якщо ми «одно у Христі», якщо ми дотримуємося Божого Слова, то Святий Дух живе в нас ( Галатів 3:29 ) . Це означає, що ми повинні бути чистими. Якщо ми не чисті, це велика образа для Бога, навіть наша загибель.

Говорячи про вакцини, вони містять: ДНК, клітини, білки, метали та всілякі інші речовини, які не зустрічаються в нашому організмі в природі. Вони також не містяться в продуктах, які ми споживаємо.

Тому, приймаючи вакцину, я відчуваю, що людина «опоганює храм Божий».

Говорячи про вакцини загалом, Бог ніколи не планував, щоб ми вставляли ДНК і клітини абортованих плодів та інших організмів у наші тіла.

На мою думку, це гидота проти Божого творіння.

Розділова лінія

Далі, Ісус сказав нам, віддавайте уряду те, що належить уряду, і віддавайте Богові те, що є Божим.А Ісус у відповідь сказав їм: Віддайте кесареве кесареві, а Боже Богові. І вони дивувалися йому.(Марк 12:17)

Вакцини не від Бога, вони є сумішшю різних клітин, білків, металів та інших речовин. Додавання клітин інших організмів і ДНК до нашого тіла не звучить для мене по-божому. Це не звучить як «храм Божий», але це ваше рішення.

Прийміть це в молитві.

«Отож, мої любі, мавши ці обітниці, очистьмо себе від усякої нечисти тіла та духа, і творімо святиню у Божім страху!» 2 Кор 7:11

Цей вірш охоплює чистоту нашого тіла й духу. Ми повинні бути чистими, як храм Божий.

Молитва

Небесний Батьку, ми просимо вас бути з нашими християнськими братами і сестрами, які стикаються з тиском з боку уряду, сім’ї, друзів і членів церкви, і втішайте їх, щоб отримати щеплення.

Ми просимо, щоб ви вилили на всіх нас свого Духа, повного мудрості. Ти нам, отче, потрібен, щоб приймати відповідні життєві рішення для нас і наших дітей. Ми продовжуємо відчувати себе самотніми у своїх рішеннях, оскільки світ продовжує тиснути на нас.

Допоможи нам Господи, піднеси нас, благослови нас духовною мудрістю. Допоможіть своїм пасторам і служителям навчати ваших дітей відповідно до Твого Слова. Веди нас правильним шляхом, своїм шляхом до Вічного Життя.

Ми просимо всіх цих речей, в ім’я Ісуса, амінь.

джерело: worldeventsandthebible.com

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *