10 чудових Різдвяних фільмів з християнськими цінностями

Існує величезна кількість фільмів, присвячених Різдву, але багато з них і не згадують про те, що це свято народження Христа та віри у Нього, а не Санта Клауса, ялинок і подарунків. Дуже непросто в цьому розмаїтті знайти надихаючі відео, які відображають справжню суть свята. Ми підібрали для вас 10 чудових різдвяних кінострічок з християнськими цінностями, які не залишать вас байдужими!

1. Божественне народження

Фільм оповідає про життєвий шлях Діви Марії і Йосипа, починаючи з моменту їх вигнання з Назарету і закінчуючи прибуттям до Віфлеєму, де, як відомо, і повинен народитися Ісус. У цій непростій подорожі не раз перевірятимуться на міцність їх любов і істинність переконань.

2. Різдвяні апельсини

Розі — сирота, яку, будучи зовсім маленькою, залишили біля дверей притулку місіс Хартлі. Господиня виявилася напрочуд доброю жінкою і ростила дітей в любові та злагоді, однак після її смерті всіх вихованців, серед яких і Розі, відправляють в інші притулки. Так дівчинка опиняється в будинку суворого і буркотливого містера Кремптона, який бив дітей за будь-яку провину …

3. Чорне Різдво

У центрі картини знаходиться підліток Ленгстон, вихований своєю матір’ю-одиначкою, через що життя Ленгстона ніколи не здавалася солодким і чарівним. Незабаром Ленгстон збереться в Нью-Йорк, адже саме в цьому чудовому місті підлітку належить зустріти Різдво, а також відвідати своїх родичів, представлених преподобним батьком Корнеллом і його дружиною Аретой. Але зовсім скоро підліток зрозуміє наскільки це важливо бути поряд c близькими для тебе людьми і жити з вірою в серці.

4. Різдвяне переживання

Прихід в цей світ Еммануїл був дивом, яке супроводжувалося чудесами. На цю подію вказували пророцтва ще з часу заснування світу. В цей момент, що ідеально підходить для народження Спасителя, ангел сповіщає простій селянській дівчині дивовижну звістку. Події Різдва, оживають на екрані, завдяки захоплюючому розповіді ведучого Кайла Айдлмана і художніми епізодами у виконанні акторів.

5. Різдвяна свічка

Крихітне британська село Гледбері має одну важливу відмінність від інших подібних поселень: раз в чверть століття тут трапляється справжнє диво. У цей період ангел спускається, щоб торкнутися однієї з свічок, виготовлених місцевим ремісником. Кому випаде удача запалити її в святвечір, випробує всю красу непідробного дива.

6. Ангел по сусідству

Це історія маленької дівчинки, яка мріє про повну сім’ю: про батька для себе і про чоловіка для своєї мами. Працюючи над шкільним завданням, вона написати твір на тему «Моє неможливе різдвяне бажання. Олівія Мід швидко зауважує, що відбувається щось незвичайне. Бажання збуваються. Вона переконана, що відповіді пов’язані з таємничою жінкою, яку вона вважає ангелом. Незабаром вона виявляє, що таємнича жінка, Елсі Уейбрайт, не ангел і у неї багато секретів. Але хіба у неї є відповідь, як виконуються різдвяні бажання?

7. Різдвяна Надія

Після загибелі сина у Петті Едісон ускладнюються взаємини з її чоловіком Марком і вона вирішує присвятити себе соціальній службі. Петті займається пошуком прийомних сімей для нужденних в цьому дітей. Але в переддень Різдва їй не вдається знайти прийомну сім’ю для Емілі, яка несподівано залишилася сиротою, і Петті змушена залишити дівчинку у себе на час свята.

8. Різдво з Великої Літери

Міський адвокат повертається в рідне містечко Треппер-Фоллз на Алясці, де вступає в конфлікт з жителями з приводу святкування Різдва.

9. Я Вірю

У маленькому містечку, яке переживає економічну кризу, бізнесмен Метью Пейтон бореться між бажанням добитися фінансового успіху і відповідальністю за фінансування щорічного різдвяного фестивалю. Відчайдушні бізнес-рішення руйнують його популярність, а злі співробітники жадають помсти. Коли Метью зустрічає Кларенса — веселого хлопчика, який вірить в чудеса, — він повинен зробити вибір: зробити як краще для себе або відкрити своє серце і допомогти всім навколо.

10. Розпал Різдва

Драма, заснована на реальних подіях. У жовтні 2009 року подружжя Локк дізнаються, що їхній маленький син Декс хворий на лейкемію. Подружжя Джулі і Остін в жаху від того, що у їх маленького синочоку діагностували лейкемію. Незважаючи на те, що на дворі жовтень, вони вирішують влаштувати йому Різдво, можливо, останнє в його житті. На свято приїжджають численні члени сім’ї, яким ця зустріч дає можливість примиритися один з одним …

джерело: gcshelp.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: