Публічне Акціонерне Товариство «Енергобанк» – надійний партнер на ринку фінансових послуг

енергобанк

Публічне Акціонерне Товариство «Енергобанк» створене в 1991 році. Основним акціонером Банку є Компанія з обмеженою відповідальністю « РОЙЛАНС СЕРВІСЕЗ ЛІМІТЕД » ( Кіпр ) , загальна частка якої в статутному капіталі Банку складає 99,6 %. Станом на 1 липня 2013 статутний капітал Банку склав 359 040 000 грн , обсяг активів – 2 183 110 000 грн , кредитний портфель – 1 378 620 000 грн. Банк обслуговує понад 7 тисяч корпоративних клієнтів і понад 60 тисяч фізичних осіб .

«Енергобанк» є стабільною фінансовою організацією , надійним партнером на ринку фінансових послуг. Завдяки своїй професійній роботі протягом 20 років, Банк зміцнив довіру клієнтів і залишається привабливим фінансовим інститутом для вкладників і авторитетним кредитором для корпоративного сектора і приватних осіб.

Історія Енергобанку починається з жовтня 1991року. Завдяки значному досвіду роботи, потужній підтримці акціонерів, сильній команді менеджменту та професіоналізму персоналу, банк впевнено долає виклики ринку і зберігає довіру і лояльність клієнтів і партнерів. Системна робота з усіма бізнес-сегментами забезпечує необхідну диверсифікацію і стійкі позиції банку.

Свідченням стабільних і стійких позицій Енергобанку є наявність кредитного рейтингу на високому рівні « uaA – » зі стабільним прогнозом, а також рейтингу депозитних вкладів на рівні «Висока надійність» , підтверджених рейтинговим агентством «Кредит- Рейтинг».

«Енергобанк» прагне до довгострокового співробітництва і пропонує комплексне обслуговування для роздрібних та корпоративних клієнтів , а також представників малого та середнього бізнесу. Висока кваліфікація персоналу гарантує професіоналізм і бездоганну якість обслуговування , що забезпечує лояльність клієнтів і високу конкурентоспроможність Банку.

Основними пріоритетами в роботі Енергобанку є інтенсивна робота з клієнтами і конструктивний діалог з партнерами. Банк продовжує формування культури комплексного банківського обслуговування , створює нові послуги і продукти, що враховують індивідуальні особливості своїх клієнтів.

Уміння чітко розставляти пріоритети, гнучкість, вдосконалення бізнес -процесів, здатність швидко і ефективно приймати рішення відкривають можливості нашим клієнтам реалізовувати свої плани тут і зараз.
Регіональна мережа Банку налічує 42 офісу в 13 регіонах України та Автономній Республіці Крим. Відділення Банку працюють у зручний для клієнтів час вранці і ввечері, без обідньої перерви.

 

ПАТ «ЕНЕРГОБАНК»

04071, м. Київ, вул. Воздвиженська, 56

Рахунок № 3519092 у ПАТ «ЕНЕРГОБАНК», м. Київ

МФО 300272

ЄДРПОУ 19357762

ІПН 193577626659

Платник податку на прибуток на загальних підставах.

Контакт-центр: 0800501500
Факс: 044 2-777-001

E-mail: info@energobank.com.ua

 

http://www.energobank.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *