Черкащанин зцілився від раку і став медичним капеланом

З Божою допомогою поборов рак і тепер допомагає іншим. Четверту стадію захворювання виявили у Андрія у його 45. Він пережив кілька років лікування, тричі був у комі та не здався, а вірив у Божу підтримку.

 «Недуг був досить таки зламний для мене, але допомагав перебороти  хворобу віра в Бога », – каже медичний капелан Андрій Суворов

З того часу, як хвороба відступила, пройшло 4 роки. Тепер Андрій допомагає іншим знайти надію та віру у найскрутніших ситуаціях. Волонтерить медичним капеланом у центрі паліативної допомоги.

«Я та людина, яка не стоїть байдуже, коли іншому тяжко. Коли ти сам на собі це переніс, ти розумієш і з позиції пацієнта, і з позиції капелана. Я дуже  часто рідним пацієнта пояснюю, чому людина себе так веде, тому, що я був всередині цієї ситуації»

Не боїться вже нічого, каже 55-річна черкащанка Валентина. Жінка п’ять років бореться із раком шкіри. Останні кілька тижнів обживається тут, у Центрі паліативної допомоги. Каже, завдяки спілкуванню з капеланом, стало легше.

« Я дуже ожила, увага, турбота зі сторони лікарів, медичного персоналу. А найголовніше, який в мене янгол –охоронець!»,  – каже пацієнтка Валентина Цуцуленко.

Ангелом-охоронцем жінка називає Андрія. Та спершу все було не так, каже медичний капелан.

«Події розгорталися так, що спочатку вона могла повірити в себе, Бог їй давав на це сили. Потім ми змогли стати на милиці, а в п’ятницю вона вже сіла у візок і їхала дивилися, у вікно»», – розповідає Андрій.

Допомога іншим для чоловіка дуже важлива. У благодійності ще не зрозуміло, кому це більше потрібно, вважає Андрій. Він каже, що це та справа, яка дає йому наснаги жити та рухатися далі.

«Я розумію, що я комусь потрібен, я розумію, що Бог мене витягнув для того, щоб я міг йому служити і давати надію іншим».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *