Усім, хто цьогоріч проголосив “Вірую!”

Щиро вітаємо усіх охрещених, які цього року приєднався до помісних церков ЄХБ через святе водне хрещення. Відтепер ви уклали заповіт із Богом, і для вас в Ісусі Христі відкривається уся повнота Божого благословення. Ви стали членами Церкви Христової, яка з радістю і любов’ю відкриває для вас свої серця і обійми.

Усім, хто цьогоріч проголосив "Вірую!"

Ви зробили важливий крок, але попереду ще довгий і непростий шлях слідування за Христом. Збережіть чистоту вашої душі, любов до Господа і Його Церкви, бажання працювати в Його ім’я і віру в те, що Всемогутній Господь буде берегти вас у Своїх руках.

У дні хрещення кожному з нас варто пригадати власну обітницю служити Богові у доброму сумлінні. Гортаючи святкові світлини цієї події, ми відновлюємо у пам’яті особливі моменти історичного дня, пригадуємо друзів і рідних, які допомогли нам наблизитися до істини.

Отож, усі, хто приєднався до Божої родини тепер і раніше, щоденно пам’ятаймо про перебування у Слові, в молитвах, у спільності з братами і сестрами та звіщаймо іншим про Божу милість до кожного грішника!

Отже, як ви прийняли були Христа Ісуса Господа, так і в Ньому ходіть, бувши вкорінені й збудовані на Ньому, та зміцнені в вірі, як вас навчено, збагачуючись у ній з подякою (Кол. 2:6-7).

 

З любов’ю та молитвами – ваші брати керівного складу ВСЦ ЄХБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *