Черкащани взяли участь у всеукраїнському християнському форумі «Україна напередодні виборів»

1 жовтня за ініціативи Всеукраїнського Собору (об’єднання релігійних та громадських організацій) у Києві відбувся національний форум «Україна напередодні виборів». Наживо та в онлайн-режимі форум зібрав сотні християн-кандидатів в депутати різних рівнів на місцевих виборах 25 жовтня 2020. Форум був присвячений духовному наставленню кандидатів у депутати до місцевих рад. У форумі «Україна напередодні виборів» взяли участь керівники протестантських церков України, члени Ради Євангельських Протестантських Церков України та Української Міжцерковної Ради, Координатор Всеукраїнського Собору, кандидати-християни, що балотуються.

Черкащани взяли участь у всеукраїнському християнському форумі  «Україна напередодні виборів»

Серед присутніх на форумі були представники ГО «Рух Реформації», а саме кандидати в депутати Черкаської обласної ради Вадим Рудишин і Віталій Лушніков та кандидат в депутати Черкаської міської ради Олександр Франко.

“Як на мене, форум був надзвичайно цікавим та надихаючим. Я ще раз утвердився в думці, що християни мають йти в політику заради радикальної змін в житті області та країни. Саме християнство, Біблійні засади в роботі депутатів різних рівнів дасть можливість громадам ефективно розвиватись на чесних, прозорих, відповідальних принципах”, — зазначив Вадим Рудишин.

«Факт залишається фактом – практично всі великі та найбільш заможні країни світу були протестантськими. Саме участь християн в розбудові громадянського суспільства, в розвитку економіки, торгових та міжнародних відносин зробило ці країни надзвичайно успішними та комфортним для життя громадян. Альтернативи цьому шляху немає», —  зазначив координатор громадської спілки «Всеукраїнський Собор» Олександр Турчинов.

Черкащани взяли участь у всеукраїнському християнському форумі  «Україна напередодні виборів»

Олександр Валентинович наголосив про відповідальність лідерів конфесій, щодо недопущення політизації церковного життя та політичної конкуренції у межах церкви.

За словами першого заступника координатора Всеукраїнського Собору Павла Унгуряна, в Україні майже тисяча християн стали кандидатами в депутати різних рівніх. Так, зокрема, в Рівненській області  – 118 кандидатів; Дніпропетровській – 67 кандидатів; Одеській – 56 кандидатів; Черкаській – 49 кандидатів.

«Це унікальний досвід, адже вперше в історії євангельського руху до місіонерського служіння в органах влади долучається така кількість християн! Ми маємо напрацювати та запропонувати суспільству наш протестантський погляд на розвиток України та кожного регіону», — зазначив Павло.

Було зазначено, що на базі Всеукраїнського Собору запускається гаряча лінія та Координаційний штаб по допомозі церквам та майбутнім депутатам-християнам.

Черкащани взяли участь у всеукраїнському християнському форумі  «Україна напередодні виборів»

“Напередодні виборів у місцеві органи влади, помісні церкви посилюють молитву і підтримують тих християн, хто балотуються як кандидати в депутати, голови ОТГ, мери міст. Країна потребує реформ і передусім духовних перемін. Ми об’єднуємо зусилля та узгоджуємо дії», — зазначив  голова Духовної Ради Всеукраїнського Собору, голова у Раді євангельських протестантських церков України та голова ВСЦЄХБ, Валерій Антонюк.

Черкащани взяли участь у всеукраїнському християнському форумі  «Україна напередодні виборів»

Наприкінці форуму Танцюра Віктор Зіновійович, член Духовної Ради Всеукраїнського Собору, голова правління Асоціації місіонерських церков євангельських християн України, звершив молитву та поділився Словом Божим.

«Сприймайте свою роботу в місцевих органах влади перш за все як служіння Богу. Він дає вам для цього і шанс і можливості. ви будете там як божі пророки», – наголосив кандидатам Віктор Зіновійович. – Христос має бути в центрі вашої роботи та вашого життя. Тільки на нього надійтеся. тільки йому одному служіть».

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: