«Бог підняв нас з найглибшої ями»: від наркоторговців до послідовників Христа

Подружжя колишніх наркодилерів з Вірджинії поділилися потужним свідоцтвом, як Господь підняв їх з самого дна та перетворив з «ворогів штату» на служителів.

«Якби ви зустріли мене 10 років тому, ви б неодмінно знайшли у мене ніж, пістолет, купу брудної готівки та наркотики» – написав Річ Уолтерс у своєму дописі на Фейсбук. «Я перебував у нескінченому циклі наркоманії та алкоголізму. Я просто не міг вирватись з цього замкнутого кола. Я жив життям сповненим невдачами та відчаєм. У мене було передозування декілька разів і кожного разу я думав, що це кінець».

Згідно з дослідженнями, Західна Вірджинія входить до числа штатів з найвищим показником смертей від передозування. У 2021 році передозування у США на національному рівні зросло на 30%, а в Західній Вірджинії показник збільшився аж на 62%.

Дружина Річа, Шей, також поділилася жахливими спогадами з минулого життя. У свої 25 років вона вже пережила численні передозування на спроби самогубства.

«Я відчувала, що у мене не було жодних причин жити. У мене просто не було надії» – розповіла Шей. У 2015 році жінку заарештували за дев’ятьма статтями і її загрожувало 22 роки ув’язнення. Це й стало поворотним моментом у її житті. Сидячи у самотній камері, Шей почала звертатися до Бога, вона відчула особливий зв’язок з Ним.

Річ сказав, що Бог повністю змінив їхнє життя.  Наразі пара керує компанією Peer Solutions Behavioral Health  в Паркерсбурзі, штат Вірджинія, і служить понад мільйону людей, які втратили шлях і надію у житті. Основним посиланням їх служіння є: «Наш Бог – це Бог другого шансу». Подружжя, яке ще недавно влада штату вважала ворогом, зараз є надійним осередком, який служить людям, що опинилися у схожій ситуації.

«Бог підійняв нас з найглибшої ями. Він обрав двох нікчемних наркодилерів, щоб перетворити їх на своїх служителів. Бог бере найгірше, що тільки може запропонувати наше суспільство і використовує це для розширення Царства Божого. Господь зробив чудо в нашому житті. Тому ми із задоволенням ділимося нашим свідоцтвом з іншими».

джерело: sobor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *