Черкащани розповіли які на їх думку ідеальні чоловік і дружина

Існує думка, що бездоганних людей немає, але всі ми прагнемо до ідеалу.  Ще з юності багато хлопців та дівчат уявляють яким буде їх  майбутній супутник життя: його зовнішність, характер, навіть звички. Ми запитали черкащан,  які якості характеру мають бути у ідеального партнера. Ось що вони відповіли:

Скубацька Вікторія: «Ідеальний чоловік, це добрий, щирий, відкритий, щедрий, той, який поважає і цінує жінку, як особистість».   

Черкащани розповіли які на їх думку ідеальні чоловік і дружина

Аня Корнієнко: «Це відроджена людина християнин. Також ця людина має бути доброю, піклуватися про інших , співчувати. Має любити дітей, домашніх тварин і взагалі з  добротою ставитися до всього живого. Також це має бути людина, яка не робить не продуманих рішень, яка все зважує»

Лариса Рудишина: «Я вважаю, що ідеальний чоловік повинен бути в першу чергу надійний, відповідальний, добрий, чесний, розумний»

Те що об’єднало всіх опитаних жінок – це доброта, саме цього вони очікували від ідеального чоловіка. А ось що вони відповіли, коли говорили про зовнішність:

Черкащани розповіли які на їх думку ідеальні чоловік і дружина

Скубацька Вікторія: “В нього має бути таке гарне, добре, миле обличчя. Особисто я дуже люблю голубооких чоловіків, не знаю чому і гарно одягнений, охайно одягнений”

Лариса Рудишина:  Я думаю, що зовнішні якості не мають значення, саме головне, як чоловік відноситься до своєї дружини, до своїх дітей, до своїх обов’язків. Головне погода в домі.

Аня Корнієнко: Головне мабуть, щоб був вище за мене, бо я і так низенька.

Психологиня Ольга Мур каже, що на відміну від інстаграмних стереотипів знаходять собі пару різні чоловіки і різні жінки. Ось секрет привабливості  сильної статіі: «Для чоловіків жінки ставлять вимоги в пріорітеті – це прийняття на себе відповідальності, сміння gриймати рішення  і звертати увагу на деталі»

А ось що робить чоловіка привабливим зовнішньо:

Жінки звертають увагу на одяг чоловіків і особливо взуття,не обов’язково воно має бути брендове, воно має бути просто доглянуте. Чим більш доглянуте взуття,  більш включає жінку.  Також наскільки чоловік мінімально за собою доглядає»

Чоловіки ж  розказали про свої критерії відбору:

Черкащани розповіли які на їх думку ідеальні чоловік і дружина

Ігор Волошин: “Мені важливо, щоб вона була доброю, люблячою. Перш за все завжди повинна  бути любов. Любов – це не тільки поняття закоханості, якоїсь сексуальності.  Це само собою. Ти дивишся, як людина поводить себе в своїй сім’ї. Це не повинен бути якийсь там професор, важливо, щоб це була людина ерудована, орієнтувалася принаймні в тому світі де ми живемо”.

Максим Дубінський: Розумна, освічена, акуратна. Вміє приготувати обід і вміє народжувати дітей, цього достатньо.

Володимир: Саме найперше – це доброта. Щоб вона була доброзичлива, ввічлива, поважна до оточуючих, до людей взагалі і конкретно до мене, до дітей. На другому місці, щоб вона була мила, щоб не була надмірна, такою високомірною, чвалинливою.

У чоловіків збіглося те, що жінка має бути освічена та розумна, а ще любляча. А ось, що вони сказали за зовнішність:

Ігор Волошин: “Доглянути охайна людина перш за все, так щоб торкало, найголовніше”.

Володимир: “Для мене найважливіше, щоб вона була природньою. Щоб вона була натуральною, а не штучною, нафарбованою, або зробленою десь в салонах краси  всякими ботексами , уколами і тому подібним. Щоб ця врода була справжня”.

Максим Дубінський: “Жінки кожна красива по-своєму, чи то білявка чи то брюнетка, чи то висока чи то худенька, чи то не худенька. Це  абсолютно не принципово. Жінка- вона має бути особливою, вона має  мати якусь родзинку в собі, вона має бути мені цікавою”.

Про важливий момент розказала психологиня Ольга Мур

Ольга Мур – психологиня: «В першу чергу звертають увагу на очі. Наскільки вони сяють. Тобто дуже важливо тобто  Очі розказають  про внутрішній стан жінки. І якщо очі запалюють, якщо очі  активні, да обто ми із середини випромінюємо любов радість, задоволення чимось, не важливо чим, тоді чоловіків це дуже цепляє і вони звертають на нас увагу»

На думку псилогині у зовнішності чоловіки звертають увагу на природність і ось чому: “Якщо там щось не природнє, наприклад нарощені вії 5D, їх це може насторожити, тобто що жінка не тільки зовні штучна, але в середині штучна, не здатна переживати емоції».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *