Бог грудьми закрив мого сина – служитель церкви розповів, як пережив обстріл автоколони у Запоріжжі

Сергій Балазан – служитель церкви “Слово життя” в Геніческу. Чоловік родом з Черкас. 30 вересня він разом з восьмирічним сином іхав з Черкас, де гостював у батьків. На виїзді із Запоріжжя, коли колона чекала пропуску, він раптом відчув потребу молитися. Разом з сином, вони возвели молитву до Бога. Син Петя лежав на задньому сидінні і щось розглядав на планшеті. Чоловік вирішив трохи пройтися, та коли відійшов від машин почув сильний вибух. 

“Я тоді різко кинувся назад до машини. Пам’ятаю, як мене схопили 2 чоловіки, щоб не пустити туди, де небезпека. Не знаю де в мене взялось стільки сили, я відкинув їх обох і кинувся до автівки. Кричав при цьому:”В мене там син!”. Відчиняю дверцята, а він сидить і плаче”.

Чоловік записав відео, щоб дружина не хвилювалась. Потім його знайомий поширив це відео в мережі і про Сергія дізналася вся країна. Та на жаль це не всі спогади.

“Тоді загинули 25 людей. Я бачив людей, які кричали і плакали. Я бачив маленького хлопчика, у якого померли бальки, а  він дивим вижив, сховавшись за колесом.Я перев’язував ногу жінці, і я не знаю чи вона досі жива, та тоді вона покаялася перед Богом.  В той момент я зрозумів, що ніде немає безпеки. І чим ближче ти до Бога – тим більше гарантії, що він захистить та збереже” .

 

Бог грудьми закрив мого сина – служитель церкви розповів, як пережив обстріл автоколони у Запоріжжі

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *