5 свідчень колишніх порноактрис, які покаялися перед Богом і допомагають іншим

Бог милостивий, і Він рятує людей з різних сфер, одна з яких – порно індустрія. Жінки, свідоцтва яких ми підібрали, пережили багато чого в своєму житті, вони мали гроші і успіх, але були глибоко нещасні. Вони покаялися перед Богом і тепер говорять про шкоду гріха, яким займалися раніше. Пропонуємо вам 5 свідчень колишніх порно актрис, які покаялися.

  1. Бріттні Де Ла Мора

Вона знімалася в сотнях фільмів, була названа однією з 12 найкращих порноактрис, згідно журналу Maxim, і вона також посіла друге місце в рейтингу американської телепрограми Sex Star.

Але дівчина не була щаслива. Ось, що вона розповідає про своє покаяння: «Я увійшла до церкви в кінець розбитою. Я впала так низько, що мені залишалося тільки дивитися вгору. Я знала, що мій спосіб життя помилковий. Я була 26-річною, самотньою, розбитою і пригніченою дівчиною », – додала вона.

5 свідчень колишніх порноактрис, які покаялися перед Богом і допомагають іншим

Коли вона почала більше дізнаватися про Ісуса, її образ мислення почав змінюватися.

«Коли я почала читати Біблію, я дізналася про інший спосіб життя. Я дізналася про те, що Бог дав мені другий шанс в житті, і я хотіла зробити все можливе, щоб скористатися ним прямо зараз », – сказала вона.

Вона не тільки почала працювати над своїм серцем, але також вирішила утримуватися від сексу до того, як вступить в шлюб.

  1. Кріссі Оутлов

5 свідчень колишніх порноактрис, які покаялися перед Богом і допомагають іншим

Вона знялася в більш ніж 50 порнофільмах в період з 2001 по 2006 рік і заробляла більше 15 000 доларів на місяць.

Дівчина пережила сексуальне насильство з боку сусіда. Її батьки були розлучені, і вона в основному жила з батьком, який постійно говорив їй про сексуальне утримання.

5 свідчень колишніх порноактрис, які покаялися перед Богом і допомагають іншим

«Я не розуміла, я була дитиною. Я думала, що це моя проблема і я сама винна. Я не говорила про це батькові, тому що з ним було важко спілкуватися ». Зрештою, Кріссі переїхала до матері і завагітніла в 17 років, а потім зробила аборт.

у Кріссі почалася глибока депресія і вона намагалася допомогти собі через відносини з чоловіками. Вона розповіла, що один хлопець, який був залежний від порно, кілька разів згвалтував її і змусив зробити кілька абортів.

Після публікації своєї фотографії на веб-сторінці, яка просуває модель, Ойтлоу швидко досягла успіху як порнозірка.

Одного разу вночі вона впала на підлогу і кричала перед Богом, зломлена, не знаючи до кого звернутися. “Я впала на підлогу і сказала:” Боже, якщо ти справжній, мені потрібно, щоб ти промовив до мене. Мені потрібен знак, тому що все, що я знаю про любов, неправильно. Я хочу побачити тебе в моєму житті, тому що я не переживала Тебе з 11 років “, і я залишалася на підлозі”, – розповіла вона. На наступний день вона зустріла людину, яка запросила її до церкви. Після цього вона більше не знімалася в кіно і відмовилася від усіх доходів від порнографії.

5 свідчень колишніх порноактрис, які покаялися перед Богом і допомагають іншим

Кріссі почала відвідувати місцеву церкву. Там вона зустріла свого майбутнього чоловіка, Лоутона Оутлоу – початківця пастора. Вони одружилися в травні 2013 року, і тепер вона подорожує по країні, щоб розповісти іншим про свій досвід.

  1. Кристал ді Грегоріо-Бассетт

5 свідчень колишніх порноактрис, які покаялися перед Богом і допомагають іншим

Американка знімалася у фільмах для дорослих близько 10 років. Порноактриса з США Крістал ді Грегоріо-Бассетт працювала в порноіндустрії, але церква кардинально її змінила, і дівчина розкаялася у гріхах.

37-річна Крістал будувала кар’єру порноактриси 10 років, працюючи під псевдонімом Надя Хілтон. На одну з Пасх вона пішла до церкви. Під час служби на неї зійшло одкровення. Дівчина усвідомила, що робота завдає шкоди її психіці і оточуючим, і сама вона знаходиться в насильницьких відносинах.

5 свідчень колишніх порноактрис, які покаялися перед Богом і допомагають іншим

Відверті фільми дівчина проміняла на релігію і звичайну роботу. Спочатку їй не вдавалося знайти гідне місце, адже роботодавці відмовляли Кристал, коли дізнавалися про її минуле. Одна компанія все ж погодила її кандидатуру, і жінка стала помічником адвоката. У вільний час вона ходить до церкви і читає проповіді.

  1. Надя Стайлз

5 свідчень колишніх порноактрис, які покаялися перед Богом і допомагають іншим

Була знята в 60 порнофільмах. Рабтана спочатку в 19 років, шукала грошей, і такий заробіток здавався їй хорошим варіантом.

«Багато молодих дівчат вважають, що порно – це гламурно, це свобода, і людина має право сама вирішувати, що засуджує його життя, а що ні. До того ж я дуже хотіла мати гарний одяг і автомобіль. Але ось отримала, на жаль, не тільки їх. Неприємності стали приходити одна за одною. Одна з дівчат, з якої ми знімалися у фільмах, раптом покінчила життя самогубством, а я виявила незабаром, що хвора майже всіма можливими венеричними захворюваннями відразу. Незабаром моїми друзями були тільки актори порно, і ми нічого не робили весь день – тільки пили або брали болезаспокійливі весь день, тому що все всередині у нас – і сечовий міхур, і статеві органи – страждали від інфекцій, свербіж і печіння були безперервними. Незабаром багато хто з нас були абсолютно наркозалежними “.

Коли у Наді почалися проблеми з серцем, вона вирішила взяти перерву через хворобу і вирушила в подорож. «Під час подорожі Бог почав стукати в моє життя, – згадує Надя. – Знайшовши церкву, я встала на коліна і всім серцем просила Бога пробачити мене за всі скоєні гріхи. Я вирішила залишити порноіндустрію. Але єдиним виходом для мене була робота в Бані Рінчен, законному публічному домі. Я стала молитися і просила Бога показати мені який-небудь інший шлях. Відповідь я отримала на наступний ранок – мені зателефонували з церкви і запропонували провести місяць в Бразилії, в реабілітаційному центрі. Після цього Надя кинула всі зйомки в порно.

Сьогодні вона активний борець з порнографією: відвідує головні події в світі порно (AVN Porn Convention), де закликає порнозірок і шанувальників цього «мистецтва» стати віруючими і кинути це заняття.

  1. Шеллі Лабенн

5 свідчень колишніх порноактрис, які покаялися перед Богом і допомагають іншим

Роки роботи в порноіндустрії стали для Шеллі Лаббен справжнім кошмаром, оповідає The Washington Times. Вона заразилася герпесом і вірусом папіломи людини, пізніше захворіла на рак шийки матки, пише журналістка Рейчел Б. Дьюк. Також Лаббен страждала від сильної анемії, алкоголізму та наркотичною залежністю.

А потім “Господь змусив мене прокинутися і звелів мені розповісти мою історію в інтернеті”, сказала Лаббен в недавньому інтерв’ю. Нині Лаббен, заміжня мати трьох дітей, є віруючою християнкою. Вона заснувала фонд Pink Cross, що допомагає іншим врятуватися з “сучасного рабства”, як вона називає секс-індустрію. Члени Pink Cross відвідують зі своєю місією галузеві конвенції порноіндустрії і нічні клуби.

5 свідчень колишніх порноактрис, які покаялися перед Богом і допомагають іншим

Лаббен прагне пояснити людям, що в порнографії немає нічого гламурного. За офіційними даними Лос-Анджелесу, 70% випадків венеричних захворювань в порноіндустрії спостерігаються у жінок. “Сперма від декількох чоловіків у тебе на обличчі, в очах … Слизову рвуть, нутрощі вивалюються, і так нескінченно”, – описує на сайті Pink Cross Foundation (www.thepinkcross.org) зйомки порнофільмів колишня порнозірка Джерсі Джексін. За словами Лаббен, порнографи пропонують акторам алкоголь і наркотики, а часто вступають у змову з лікарями, щоб ті прописували молодим людям і дівчатам ліки, на які легко підсісти. Зараз Лаббен пише викривальну книгу про зловживання в порноіндустрії, повідомляє видання.

Сама Лаббен розповідає, що в 18 років батьки вигнали її з дому за розпусту і наркоманію. У 1994 році вона вийшла заміж, і чоловік став її опорою. Вона довго лікувалася, і з 2000 року не вживає алкоголь і наркотики. “Бог відродив мене”, – каже вона.

«Я закликаю всіх довіритися Господу і Його Сину Ісусу і почати нове життя. Це нове життя може не розпочатися відразу, але я обіцяю тобі, але це трапиться. Я знаю це, тому що це трапилося зі мною. Я живий доказ, що Господь існує, що Він любить тебе і що у Нього є відмінний план на Твою життя. Якщо Господь зміг позбавити від гріха порно-зірку, Він зможе позбавити від нього будь-кого! »

джерело: gcshelp.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *