Батьки хлопчика, який помер від раку, побудують християнську онкологічну клініку

Християнський благодійний Фонд «Усмішка Тимоші», заснований батьками хлопчика Тимофія Санька, який помер від раку, поступово наближаються до відкриття онкологічної клініки

«Ось ця прекрасна споруда, що на фото – це лікарня, яку ми будуємо. З великими вікнами. Щоб було видно багато Неба. З найкращим обладнанням. Щоб допомогти лікарям якнайкраще виконувати свої обов’язки, і пацієнтам. З найкращим персоналом. Щоб було, як удома».

Також вони зазначили, що вартість метра квадратного основної споруди лікарні станом на 2021 рік, по укрупнених показниках складатиме 24514 грн. Таких метрів квадратних у будівлі – 8000. Потрібно також додати вартість допоміжних споруд (трансформаторна підстанція, водозбірна свердловина, помпова станція, очисні споруди, бойлерна) та технологічне обладнання, гостьові будиночки й звісно – документація.

Для того, щоб відкрити лікарню вже у квітні, організатори фонду:

– провели ряд зустрічей з чиновниками, бізнесменами та організаціями;

– відвідали засідання депутатів Гощанської ОТГ, представляли там проєкт;

– приєднали до реалізації проєкту українців в Данії. Разом з організацією «Bevar Ukraine» було обговорено шляхи співпраці;

– залучили професіоналів до створення фінансового проєкту;

– давали інтерв’ю для місцевої газети;

– знімали сюжет для місцевого каналу ITV;

– візьмуть участь у всеукраїнському проєкті «Наша громада», де призовий фонд – 500000 грн;

– провели зустріч волонтерів Фонду;

– провели зустріч «Мами Ангелів».

– зняли та опублікували відео «Лікарня очима батьків»;

– презентували проєкт в Церквах (Басів Кут, Костопіль, Радивилів, Берестя, Орвяниця).

Християнська онкологічна клініка матиме кілька поверхів. На першому планують зробити будівлю фонду, школи, кабінети психологів, а в іншому крилі – денний стаціонар. На другому поверсі також планують організувати стаціонар. Третій поверх – науково-дослідний центр та лабораторія. Четвертий – зал для заняття спортивною терапією й хірургічний відділ, де планують робити пересадку кісткового мозку. У тій самій лікарні буде збудовано корпус для батьків, де зроблять 90 кімнат для 90 сімей.

З оснащенням для майбутньої лікарні вже готова допомогти організація з Данії «Збережемо Україну». Також підтримує сім’ю Саньків італійська родина, яка мала подібну історію.

Нині вже понад 30 працівників готові взятися до роботи у християнській онкологічній клініці.

А нещодавно сім’я Саньків отримала перші стетоскопи для лікарів клініки.

джерело: sobor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *