Як прочитати Біблію і до чого тут Фейсбук?

Коли бути відвертим, то зізнаймось, що насправді мало хто з нас подужав за своє життя прочитати усю Біблію – від початку і до кінця. І в кожного на це безліч різних причин. Чи ж існує універсальний рецепт читання Свято Письма? 
Як прочитати Біблію і до чого тут Фейсбук?
“Їмо Біблію щодня” – зі створення фейсбук-сторінки під таким гаслом розпочалась акція читання Святого Письма з ініціативи польського священика-бібліста.
Акція стартувала 1 січня і триватиме 3 роки і вісім місяців. Саме за цей час можна прочитати усю Книгу. Отець Войцех Венгжиняк (Wojciech W?grzyniak) запропонував читати всього один розділ в день. Зазначаючи, що це і справді небагато, отець все-таки бачить переваги такого читання у тому, що таким чином вдасться прочитати усе Святе Письмо.
“Один розділ – це як пост на Фейсбук або коротка стаття на інших порталах – 3-4 хвилин читання. Декілька розділів на день могло би бути забагато і знеохотити читачів. Тут акцент – на систематичному читанні текстів.”
Це вже не перша ініціатива, попередньо уже було проведена акція читання однієї книги Біблії на місяць, щоправда далеко не всім, хто зголосився до читання, вдалося протриматись до кінця.
Як прочитати Біблію і до чого тут Фейсбук?
Що спонукало отця повторити спробу? Мотивація. А ще багато різноманітних дописів читачів. Зокрема, одна жінка, дізнавшись, що хвора на рак, написала, що не хоче помирати, не прочитавши Біблії. Взявши участь в акції, жінка невдовзі дізналась, що одужала.
“Для чого взагалі читати Біблію? Ми знаємо, що їмо для того, щоб росло тіло. Святе Письмо читаємо для того, щоб росла душа. – Каже отець і додає: Тому найбільш витривали запрошую до читання!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *