Альфа 2017: ювілейна зустріч

З 20 по 23 січня в Києві тривала довгоочікувана всеукраїнська молодіжна конференція єдності «Альфа – разом в майбутнє». Вже 10 років благодійний фонд «Надія від серця до серця» у співпраці з благодійним фондом Норвегії «Допомога Україні» організовують такі зустрічі. Цього року окрім гостей з Норвегії та учасників з усіх куточків України до конференції приєднався Кулеба Микола Миколайович, уповноважений Президента України з прав дитини. Він висловив вдячність фонду і кожному члену команди особисто та вручив іменні годинники. Також, особливу нагороду і подяку отримала засновниця фонду Райченець Вікторія. Адже саме її ініціативність, наполегливість та бажання зробити нашу країну кращою, поклали початок таким масштабним конференціям.

альфа 2017

Основною метою проекту вже протягом 10 років  залишається підняття рівня громадянської свідомості молодих людей та робота над майбутнім, яке можна побудувати лише спільними зусиллями. Приємно усвідомлювати, що конференції не проходять дарма. Кожного року люди, які одного разу побували на Альфі, розповідають унікальні історії нереальних змін, які  в жодному серіалі не побачиш. Молоді люди кидають пити, палити, налагоджують стосунки з батьками, починають активне громадське життя, створюють сім’ї і просто стають щасливішими від нового способу життя. І це не дивно, адже Альфа конференції завжди вражають своєю атмосферою, в якій навіть наймовчазніший починає сміливішати і виливати все, що, можливо, роками його хвилювало. Тільки тут можна почути історії з життя молодих людей, які точно не відповідають їх юному віку. Але навіть ті, хто пережив справжні життєві драми, беруть себе в руки і починають нове життя. І в такі моменти розумієш, що навіть ментально різні українці Сходу і Заходу можуть бути найкращими друзями, можуть допомагати і підтримувати один одного та разом робити Україну кращою.

альфа17

Також, до конференції приєднався голова опікунської ради фонду «Надія від серця до серця», президент українського біблійного товариства та колишній голова союзу ЄХБ Комендант Григорій Іванович. Він сказав, як завжди, особливі слова, які точно запали в душу слухачів та залишив учасникам конференції справжню їжу для роздумів.

альфа2017

Отож, свою ювілейну, десяту, зустріч альфівці провели разом. Нові знайомства, рідні обличчя, поважні персони, яскраві емоції та нереальні перевтілення, – все це робить Альфу особливою, як і кожного її учасника. Хвала Господу, Який дає мудрості організаторам, натхнення волонтерам та бажання учасникам. Адже тільки з Його допомогою нам можливе все!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *