Зміна життєвих пріоритетів

 

getImage (22)

Мене звуть Артем, мені 28 років. У недавньому минулому я – кримінальний злочинець, що мешкав виключно в кримінальному середовищі. Майже 10 років я провів у місцях позбавлення волі, але адміністративні методи не змогли змінити моїх життєвих критеріїв і нав’язати мені щось своє.

З дитинства я дуже багато читав, сильно цікавився філософією. Моїй самоосвіті не могла завадити навіть в’язниця. Близько 8 років тому я захопився расовою ідеологією Ф.Ніцше і почав досконально вивчати історію Третього Рейху та її головних дійових осіб. Я так далеко пішов у пізнанні фашистського режиму, що мимоволі вивчив напам’ять головну працю А.Гітлера «Майн Кампф» (моя боротьба). Так само я вивчав багато глав з учень А. Шопенгауера, Ф. Ніцше, Е.Канта, Н.Маккіавелі та інших. На молекулярному рівні я знав всі функціональні механізми

СС і СД. Гиммер, Гесс, Герінг, Рібентроппа, Гейдріх на чолі з Гітлером були моїми кумирами. Я знав про них майже все, включаючи їх чорну діяльність.

Відповідно, євреї були моїми ворогами, яких я звинувачував у всіх своїх невдачах і промахах. А так само був абсолютно переконаний в їх прямій причетністі до всіх політично-економічних криз всіх країн у різні часи.

Я був просочений злом, ненавидів християн. Дійшовши до крайності, я вітав своїх знайомих вигуком: «Хайль Гітлер!». У мене вдома була зібрана величезна бібліотека одного напрямку. Я будував своє існування на базі фашистської ідеології, при цьому в божевільних дозах вживаючи наркотики, які добивали мене. Ніхто не міг це зупинити.

У підсумку я втратив друзів, матір і дитину, для якої був опікуном.

Життя стало мені ненависною, підійшла до межі неможливого існування. І, за прикладом багатьох фашистських вождів, я вирішив її закінчити. Чотири рази з твердим наміром я приступав до суїциду, але всякий раз надприродним чином життя не покидало мене. Від розпачу я звернувся до Бога (про Якого щось чув):

-Якщо Ти є, то чому не даси мені померти? Я не хочу жити! Знищ мене!

І Господь відповів – Він вклав в моє серце бажання піти до церкви. Я прийшов в єврейську месіанську громаду і мене, як наркозалежного, відправили на відновлення в реабілітаційний центр. Там я покаявся перед Ісусом за все зло, яким отруював своє життя і життя оточуючих людей. Не можу словами передати, як все змінилося. Мене торкнувся Святий Дух, ставши моїм керівником і кращим другом. Він розламав шкалу колишніх пріоритетів і дарував радість життя. Тільки Ісус зміг розтрощити моє колишнє духовний світогляд, давши мені спрагу по справжній цінності – Живому Богу.

Відтепер моє серце і служіння належить Богу і Його єврейському народу. Я пізнаю Божі повеління, вивчаючи Тору і Біблію. Тепер саме вони мої настільні книги. На місці фашистської бібліотеки стоїть прапор Ізраїлю.

Кожен день я проповідую милість Божу спочатку іудеєві, а потім іншим народам.

Будьте благословенні з Господом!

http://www.christ.ck.ua/?view=faschio3623

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *