9 із 10-ти ДБСТ в Черкасах відкрили християни. Реальні історії

Сьогодні Україна святкує день сім’ї. 1,5% дитячого населення України не знає, що таке справжня сім’я, бо   живуть і виховуються в інтернатах. це 106 000 дітей, з яких 6000 – сироти, а решта має батьків. Ці діти не знають, якою може бути сім’я з мамою та татом. Розірвати це порочне коло можуть сім’ї, які вкладають у поняття батьківства та материнства більше, ніж біологічну функцію.

“Зазвичай в нас в Черкасах виявляють бажання стати прийомними батьками віруючі люди. Вони мають бажання, вони мають вдосталь любові, щоб нею поділитися з дітьми, які позбавлені батьківського піклування. Тому що такі діти вони потребують і любові та підтримки, і захисту”, відзначає  головний спеціаліст служби у справах дітей сектору опіки, піклування та влаштування дітей Черкаської міськради Олена Реберченко.

З 10 ДБСТ В Черкас, 9 відкрили віруючі люди. Тільки у церкві Голгофа шість прийомних сімей. Разом ці родини виховали понад 70 дітей, позбавлених батьківського піклування.

9 із 10-ти ДБСТ в Черкасах відкрили християни. Реальні історії

“Пастор Анатолій Леонідович  з дружиною, були перші, хто взяли дітей. А потім нас всіх  теж побуджував Господь. В кожного будинку своя історія, але ми всі разом в одній церкві”, – зазначив батько-вихователь Олександр Спільніченко.

Сім’я Харченків узяла сімох діток. Приклад подала мама дружини. У неї разом з біологічними було 17 дітей.

“Ми бачили яка кількість дітей знаходиться без батьків, їх долі важкі. Потім вийшла заміж, чоловіка підводила до цього, але думали, що в 40- 50 років візьмемо, але потім з’явилася така можливість і зрозуміли, що час настав”, – каже мати-вихователька Тамара Харченко.

9 із 10-ти ДБСТ в Черкасах відкрили християни. Реальні історії

Багатодітною мамою Тамара стала у 27. Найменша дівчинка з перших п’яти, яких  взяла ця родина, казала, що це не її дім і вона хоче до мами. Тамара каже, що труднощі долає завдяки любові до дітей і материнському серцю.

“Обнімашки всі люблять, це мабуть найулюбленіше. На батуті стрибаємо, кожній дитині подобається увага, навіть якщо віршик вивчимо – це маленьке свято”, – ділиться Тамара.

“Ми дуже сильно любимо маму і папу”, – каже прийомна дитина Даніела.

“Один із факторів, чому батьки створюють ненормальні умови існування утримання, проживання в родині є їх занедбаність ще в дитинстві. Батьки отримують не нормальні умови проживання своїми батьками і так ланцюжок продовжується далі”, –  каже завідувач сектору служби у справах дітей, які потрапили у складні обставини, Черкаської міськрад Наталя Молчанович.

Прийомні сім’ї розривають це коло. Вони беруть дитину в сім’ю та допомагають їй стати членом суспільства, а згодом утворити власну гарну родину.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *