Топ 5 дитячих християнських фільмів, які підійдуть і дорослим

Сучасний кінематограф радує нас достатком нових фільмів на різну тематику. Водночас далеко не все, що виходить на широкі екрани, варто дивитися нам і вже тим більше нашим дітям. Дуже важливо, що саме вони дивляться, адже це може мати величезний вплив на світогляд. Ми підібрали 5 чудових дитячих християнських фільмів, які будуть цікаві й дорослим.

1. Зниклий медальйон

Одного разу Деніел (Алекс Кендрік) по дорозі на бейсбольний матч заїхав в будинок сімейного типу віддати деякі подарунки дітям. Там він побачив Біллі, який весь час мовчить, дівчинку Емму, яка думала, що вона народилася помилково і хлопчика Хукко, який вважав себе королем. І він вирішив їм розповісти казку про археолога Майкла Стоуна, який займався пошуками стародавнього медальйона. Але на жаль його пошуки не увінчалися успіхом, і тоді йому вирішує допомогти його син Біллі, якому вдається розшукати медальйон. Головний герой зі своїм кращим другом Оллі, бажаючи пригод, раптом потрапив на двісті років тому в минуле.

Це прекрасний дитячий фільм в якому показано цінність чистого серця, любов і план Бога для кожної людини.

2. Рятуючи Сару Кейн

Молода журналістка Сара Кейн отримує звістку про смерть сестри. Тепер вона стає опікуном чотирьох племінників. І все б нічого, але вони меноніти це одне з відгалужень християн протестантів. Аміші живуть в своїх громадах, не визнаючи ніяких досягнень цивілізації 20-21 століття. Забрати цих дітей в величезний мегаполіс, значить вирвати їх зі звичного середовища. Але Сара зважується на експеримент …

3. Я Гавриїл

Пекуче сонце, випалена земля і занепад в економіці спустошили маленьке містечко роміс в штаті Техас. Люди в розпачі полишають напівзруйноване і безплідне місто. Коли сімейна пара зустрічає хлопчика, що бреде на самоті по дорозі, вони забирають його з собою в надії допомогти йому. Ніхто не знає хто він і чому прийшов сюди. Одні люди думають, що причина його появи в їх молитвах. Інші вважають, що він утікач або лжепророк. Однак правда полягає в тому, що, за словами хлопчика, він прийшов сюди щоб допомогти жителям міста. Міський шериф Броуді, попри наявність власних проблем, сповнений рішучості розкрити правду про хлопчика. Але після низки чудових явищ жителі починають вірити хлопчикові і приймають його …

4. Листівки для чуда

Крейга Шергольда восьмилітнього пацієнта з раком, що проходить курс лікування, приголомшило, коли число отриманих їм листівок, побило світове досягнення. Йому прислали 130 0000 листівок з підтримкою зі всієї земної кулі. Але особливість у тому, що це було тільки початком справжнього дива …
Ця відмінна історія про любов і віру перед лицем смерті, здатна викликати сльози і розвіяти сумніви.

Фільм заснований на реальних подіях.

5. Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі

3 частини фільму є екранізацією книг Клайва СтейплзЛьюїса. (Видатний англійський і ірландський письменник, вчений і богослов.) У них розповідається про пригоди дітей у чарівній країні під назвою Нарнія, де тварини можуть розмовляти, магія нікого не дивує, а добро бореться зі злом. Хроніки Нарнії містять багато натяків на християнські ідеї в доступному для юних читачів вигляді.

У Частині про підкорювача зорі, Едмунд, Люсі, їх кузен Юстас і король Каспіанвідпливають на кораблі «Підкорювач Зорі» на пошуки друзів батька Каспіана семи лордів: Ревеліана, Берна, Аргоза, Мавроморна, Октезіана, Рестімараі Рупа, вигнаних під час недовгого правління тирана Міраза.

6. Хроніки Нарнії: Лев, Чаклунка і платтяна шафа

Чотирьох дітей батьки відправляють з Лондона в село, до старого професора -друга сім’ї. У його будинку діти виявляють таємничий платтяна шафа, за допомогою якого вони потрапляють в казкову країну Нарнію, де мешкають фантастичні люди, тварини та істоти.

Виявляється, що ця мирна країна знаходиться під владою злої Чаклунки, через яку там -вічна зима. Діти повинні допомогти царю Аслану (Великому Льву, який багато століть тому заснував Нарнію) перемогти Чаклунку, зруйнувати заклинання і звільнити жителів Нарнії …

7. Історія Ісуса Христа для дітей

Це історія життя Христа, побачена очима дітей, які жили в той час, коли Ісус ходив по землі. Фільм «Історія Ісуса Христа для дітей» створено на основі фільму «Ісус». Присутні в хліві діти розповідають один одному історії про Ісуса Христа, діляться сумнівами і ставлять питання, що цікавлять кожну дитину, і спільними зусиллями пізнають істинність Христа. У фільмі описується весь життєвий шлях Ісуса Христа від Різдва до Вознесіння.

за матеріалами: gcshelp.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: