7 захоплюючих християнських мультиків про суть Різдва

Мультики про Різдво – це щось казкове, красиве і цікаве, те, що обов’язково приверне увагу ваших дітей. Інша справа чому вони вчать. Зараз величезний вибір мультиплікаційних фільмів, що мають в назві слово «Різдво», але нічого спільного з ним не мають, тому на вибір відповідного відео іноді йде багато часу. Щоб допомогти вам з цим, ми підібрали 7 барвистих мультиків про суть Різдва.

  1. Пісня ангела

Маленький хлопчик хоче дізнатися, яким було перше Різдво. Іграшковий ангел на верхівці його різдвяної ялинки несподівано оживає! Кілька хвилин по тому герой виявляється в Віфлеємі і стає свідком найбільшої історії в світі – історії народження Ісуса!

  1. Провідна зірка

Світла анімаційна казка, натхненна сторінкою з історії Різдва, повідає про молодого ослика Бо, овечку Рут і їх незвичайних друзів-тварин, які відправляються в подорож слідом за Віфлеємської зіркою.

  1. Червоні чобітки на Різдво

На носі Різдво. Жителі Фріденсдорфа готуються до свята, поміж ними і маленька, примхлива Аделаїда з батьком. І лише швець Ганс не чекає Різдва. Для нього Різдво – це жебрацтво, він не розуміє того, що люди дарують один одному подарунки, готують різдвяну вечерю. Ганс поводиться грубо з оточуючими. Вночі, коли Ганс спав, його відвідав ангел і сказав, що дасть йому особливий подарунок.

  1. “Різдво Ермі”

Ермі та його друзі готуються відзначати Різдво. Вони прикрашають ялинку, готують подарунки та розіграші. Друзі вирішують перевиховати осоружних тарганів, щоб ті не зіпсували веселе свято.

  1. Найкращий подарунок

Вемміксвіль готується до Дня Майстра, до свята Різдва. Кожен зайнятий своєю справою. Ганс випікає шоколадно-вишневий торт с трюфелями. Віолетта робить останні штрихи до святкового букету. Люсія готує святковий концерт.

І тільки Панчінелло засмучений, у нього немає нічого, що могло б зрівнятися з неймовірними подарунками його друзів.

  1. Перше Різдво. Суперкнига

Комерційний дух Різдва витає в будинку Квантум. Після того як Кріс безцеремонно заявляє, що сімейний вертеп – це лише святкова дрібничка, Суперкнига переносить наших юних героїв туди, де їм відкривається справжнє значення Різдва.

  1. Різдвяний скарб Міхея

Бідного гончара змушують платити данину Риму, але платити йому нічим. Коли в черговий раз сотник приїжджає за грошима, він і інші римляни вирішують гарненько провчити бідолаху. Однак, коли вони починають бити старого, за нього заступається ще зовсім юний син Міхей.

джерело: gcshelp.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *