5 чудових християнських мультиків з добрими тваринами в головній ролі

Мультиплікаційні відео впливають на вашу дитину з кожним переглядом все більше. На жаль, серед таких відео часто зустрічаються герої, які обманюють, б’ються і готуються до Хелловіну. Тому до вибору мультиків треба поставитися серйозно. Ми пропонуємо вам 5 чудових християнських мультиків з кумедними та добрими тваринами в головній ролі.

  1. Свята ніч – Різдво Спасителя

Чудовий мультфільм про народження Христа. Головний герой – ослик, який став провідником крізь події того часу.

  1. Юдейський лев

Захоплюючий християнський фільм для дітей, де головні герої – вірні друзі: Кінь, Корова, Свиня, Осел, Півень і Щур, вирушили рятувати свого друга ягня. Вони покинули рідну стайню в Віфлеємі, і тримають шлях в Єрусалимський храм. Діти побачать, які небезпеки і пригоди чекають героїв мультфільму і дізнаються, як маленьке і безневинне ягня проявить себе і виявиться не чим не гірше хороброго лева.

  1. Провідна зірка

Маленький ослик на ім’я Бо живе в Назареті і трудиться на млині, але просте існування «робочої конячки» його не влаштовує. Герой мріє про подорож в незвідані країни, і одного разу його бажання виконується. Він зустрічає нових друзів, і разом з ним вирушає в далеку дорогу, яку висвітлює яскравий дороговказ.

  1. Спанкі

Трьохсерійний християнський мультик знайомить глядача з дивним щеням на ім’я Спанкі. Разом з ним діти відправляються в цікаві і захоплюючі пригоди. Ця повчальна картина не залишить нікого байдужим.

  1. Тиха ніч

Дві миші по імені Бастер і Чанс прийшли в місто на Різдво в надії заробити грошей. У той момент вони стають свідками приїзду королеви в місто, грабежу скарбниць з церкви і не справедливості до дівчинки сироти Христини.

джерело: gcshelp.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *