4 реальних загрози для тих, хто святкує Хелловін, описаних у Біблії

Здавалося б, невинне свято з перевдяганнями, прикрасами та веселощами. Але ні один обряд, переданий нам предками, не проходив ними просто так. Загравання з темними силами, страшні вбрання і не близькі до християнства традиції – це не просто розвага. Кожне таке свято може принести серйозний відбиток у життя людини та її сім’ї. Ми знайшли 5 реальних загроз, які може нести святкування Хеллоуїна.

  1. Позбавлення Божої підтримки

Хелловін – небезпечне сатанинське свято, яке не слід відзначати. Всі ці костюми, що зображають духів, відьом, скелети, демонів і т.д., лише підносять бісів і демонів. Хелловін – святкування того, що Біблія категорично засуджує та забороняє.

У Біблії написано: «Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи дочку свою через огонь, хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник,і хто чорнокнижник, і хто викликає духа померлого та духа віщого, і хто питає померлих. Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке, і через ті гидоти Господь, Бог твій, виганяє їх перед тобою.»

(Повт. Зак. 18:10-12);

Бути вигнаним від Господа, одне з найстрашніших покарань у Біблії. Адже без Божої підтримки людина не має більше ні надії, ні захисту, ні опори…

  1. Осквернення

Коли християни долучаються до язичницьких свят і починають переодягатися у костюми бісів, вони мимоволі підтримують традиції спілкування з нечистим. Такий обряд має кілька пояснень, одне із яких претендує на християнське. Начебто в цей день духи померлих спускатимуться на Землю та в їхню пам’ять або щоб замаскуватися від їхнього можливого гніву люди перевдягаються у різні костюми. Але в Біблії написано, що подібна комунікація з померлими опоганює: «Не звертайтесь до духів померлих та до ворожбитів, і не доводьте себе до опоганення ними. Я Господь, Бог ваш!» (Лев. 19:31)

  1. Боже неприйняття

Для Бога важливим є і наш внутрішній стан, і те, як ми висловлюємо його зовні. Бути дитиною Господа є великою честю, яка зобов’язує до певних дій і вчинків. Писання говорить: «Або яка згода поміж Божим храмом та ідолами? Бо ви храм Бога Живого, як Бог прорік: Поселюсь серед них і ходитиму, і буду їм Богом, а вони будуть народом Моїм! Вийдіть тому з-поміж них та й відлучіться, каже Господь, і не торкайтесь нечистого, і Я вас прийму…» (2 Кор. 6:16-17) Бог приймає тих, хто слідує за Ним і слухає Його слова.

  1. Протиставлення себе Богу

У Біблії написано: “Бо не можете пити чаші Господньої та чаші демонської; не можете бути спільниками Господнього столу й столу демонського.” (1 Кор 10:21). Хіба святкування Хеллоуїна не можна віднести до слів «пити чашу бісівську». Достатньо подивитися на зовнішні атрибути цього свята і все ставати зрозумілим. Давайте не дратуватимемо Господа, ми не сильніші за Нього!

Отже, ви вже знаєте які загрози таїть у собі Хелловін. Поділіться з друзями!

джерело: christian.by

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *