30 років боротьби за життя, 42 усиновлені дитини, серед них жертви аборту

“Я роблю цю роботу, бо це особливе покликання від Бога”, – говорить Тоніо Таварес де Мелло, батько 42 усиновлених дітей. Вже 30 років він бореться за права невинних.

Тоніо є засновником католицької спільноти «Дитина Ісус» та батьком 42 усиновлених дітей. Одного разу він вирішив поїхати до Бразилії по роботі. Він залишився там і присвятив решту свого життя порятунку покинутих дітей та сиріт. Він став для них справжнім батьком.

Покликання, яке походить від Бога

“Я роблю цю роботу, тому що це особливе покликання від Бога”, – пояснює він в інтерв’ю Life Site News. Створити спільноту його спонукали шокуючі умови життя дітей з обмеженими можливостями у Бразилії. Серед них багато дітей-сиріт та немовлят, які вижили після аборту.

Його мета – жити, як Святе Сімейство, тобто у злиднях, покорі та цнотливості. Тоніо каже “так” кожній людині. Чоловік пояснює, що сили та рішучість, які супроводжують його в дії, не походять від нього, а є Божим втручанням:

“Якби не повна любов Бога і Його довіра до мене, я б не зміг цього зробити. Я можу бути повноцінним батьком для 42 дітей-інвалідів лише тому, що я отримую сили для цієї місії від Бога. Ця сила не є людською (…)”.

Нації, які вбивають своїх дітей, мертві

Чоловік звертається до інших країн з проханням не вбивати своїх дітей. “Нація, яка сприяє смерті невинних людей або людей з обмеженими можливостями, не є країною, що розвивається, але є мертвою”, – зазначає Таварес де Мелло.

Посол США у Бразилії Нестор Форстер-молодший сказав Life Life News, що діяльність Тавареса є “надзвичайно зворушливою”: “Важко назвати когось більшим захисником життя, ніж Таварес”.

Організація розташована в Петрополісі, приблизно на 50 миль на північ від Ріо-де-Жанейро. В даний час в трьох центрах проживає 117 людей. Під час зустрічі посол Форстер підсумував свою заяву, сказавши: “Найбільш фундаментальним аспектом християнства є захист життя, оскільки воно є священним. Ми віримо, що створені за образом Божим, і Бог, Ісус Христос, став людиною і дав Свою святість для всіх людей, для всього людства. Усім”.

Про нього був знятий спеціальний фільм

Тоніо також є одним з героїв зворушливого фільму, який продюсували двоє молодих бразильських режисерів – Луїс Енріке Маркес і Густаво Брінголлі. У ньому показані інтерв’ю та сцени з життя усиновлених дітей та розмови з іншими членами громади.

Під час показу фільму Тоні сказав: “У мене є 42 усиновлених дітей. Я обрав життєвий шлях, про який навіть не думав”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *