3 вагомі причини віруючим розірвати червону нитку на зап’ясті

Червона нитка на думку багатьох повинна захищати від негативного впливу темних сил і приносити удачу. Саме на це сподіваються зірки, які своїм прикладом заразили молодих людей по всьому світу. Це, здавалося б, нешкідлива річ, просто прикраса зі змістом, який фактично нічого не вартий. Так чому б не одягнути його і бути як Мадонна? Але такий маленький обряд зовсім не нешкідливий, як могло б здатися на перший погляд. І ми знайшли 3 вагомі причини чому.

  1. Це приносить прокляття

Традиція зав’язувати червону нитку пішла від Каббали, містичного вчення в юдаїзмі при так званому таємному знанні. Ця релігія не має нічого спільного з християнством, на їхню думку, Ісус просто людина, яка викладає поняття моралі, але не більше.

3 вагомі причини віруючим розірвати червону нитку на зап'ясті

Коли ми зав’язуємо червону нитку і віримо, що вона може захистити і принести удачу, ми ставимо предмет вище Творця. Це і є поклоніння ідолам, те, що приносить прокляття.

3 вагомі причини віруючим розірвати червону нитку на зап'ясті

«Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей»  (Вих. 20: 4-6)

  1. Це зелений сигнал для темних сил

Коли ми робимо щось з вірою — це вже стає обрядом, тобто має духовну силу. Наприклад, в Старому Заповіті одяг первосвященика мав найважливіший сенс. Якщо він одягався неправильно, то служитель міг померти.

3 вагомі причини віруючим розірвати червону нитку на зап'ясті

Одяг Аарона виготовлявся з тих же матеріалів, що і сама оселя, що символізувало його до неї причетність. Це був заповіт з Богом і демонстрація того, чому він себе присвятив.

Червона нитка — теж демонструє ваш вибір, але в цьому випадку це скоріше заповіт з темними силами, ніж з Богом, що вже виключає християнство.

  1. Поганий приклад

Звичайно, можна сказати, що це всього лише мода, і дійсно, якщо ви не вкладаєте в це ніякого сенсу так і є. Але задайте собі питання — чи дійсно для вас це тільки мода?

3 вагомі причини віруючим розірвати червону нитку на зап'ясті

Адже цим ви випробовуєте інших. Якщо вам можна, то чому їм не можна? І ті, хто зважиться зав’язати нитку з вашої подачі вже можуть і вкласти в це певний сенс.

3 вагомі причини віруючим розірвати червону нитку на зап'ясті

А Ісус попереджав: «Хто ж спокусить одне з цих малих, що вірують в Мене, то краще б такому жорно млинове на шию і потопили його в морській глибині» (Мт 18: 6)

джерело: gcshelp.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: