25 травня – Всесвітній день благовістя

25 травня Всесвітній день благовістя (Global Outreach Day) – день, коли мільйони християн по всьому світу будуть проповідувати Євангеліє.

Організатори надихають християн з різних країн світу розповісти про Христа хоча б одній людині. На їхню думку, це дасть певний імпульс, щоб блага вість поширилася до краю землі.

 «У цей день Бог використовує звичайних віруючих. Справа не в певній церкви, деномінації або особистості. Вся справа в Ісусі. За шість років я чув так багато історій про чудеса, приголомшливих свідоцтв зцілень і звільнень. Наша мета – до 2020 року мобілізувати для благовістя приблизно 100 млн християн », – розповів ініціатор Всесвітнього дня благовістя Вернер Нахтігаль.

Концепція Всесвітнього дня благовістя полягає в тому, щоб побудувати християнську мережу по всьому світу, щоб вони в один день проповідували Євангеліє більш ніж в 200 націях.

За весь час до події долучилися понад 15 млн осіб. «Ми, як християни, повинні благовістити кожен день, але іноді або страх, або суєта зміщує наш фокус на виконання доручення Христа. Тому ми сподіваємося, що цей один день він послужить імпульсом для розвитку особистого благовістя кожного християнина », – зазначив ініціатор руху благовістя.

Як розповів Вернер Нахтігаль, одкровення про проведення Всесвітнього дня благовістя він отримав, перебуваючи в євангелізаційному крусейді в Пакистані.

 «Я готувався до зустрічі з пасторами, і несподівано Божа присутність заповнило кімнату. В одну мить моє серце наповнилося сильним бажанням – об’єднати християн, щоб вони ділилися своєю вірою. Я відразу сказав: “Бог, у мене немає достатньо ресурсів і зв’язків, але якщо Ти цього хочеш, я зроблю”. І зараз за результатами я бачу, що це дійсно був Бог. За п’ять років ми надрукували 144 млн євангелізаційних трактатів. У минулому році тільки в одній Уганді молитву покаяння сказали близько 1 млн осіб. І сьогодні День благовістя активно діє в 140 країнах », – сказав Нахтігаль.

джерело: gcshelp.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *