Християнин, що попався «під руку» силовикам, розповів, що насправді відбувається в Білорусі

«Я кричав їм, що я віруюча людина, що я тут для того, щоб молитися за Білорусь. Вони не вірили, зверталися тільки матом, погрожували і били … » Християнин, який поповнив число тисяч людей, яких хапають на вулицях білоруські силовики, розповів про беззаконня і терор, що панують на вулицях Білорусі.

В останні кілька днів після виборів президента в Білорусі практично «наглухо» перекритий інтернет, журналістів б’ють, багато хто з них пропали без вісті. Відділення міліції переповнені — кілька тисяч осіб затримано. Людей скручують на вулицях, б’ють жінок, молодь, розбивають машини.

Християнин, що попався «під руку» силовикам, розповів, що насправді відбувається в Білорусі

З численними свідченнями, кожне з яких тягне на трибунал для його «учасників», можна ознайомитися в телеграм-каналі NEХТА. У нас немає можливості висвітлювати ці події зсередини, тому ми публікуємо свідчення одного з християн, який опинився серед затриманих.

Сергій Мельянець поділився цим на своїй сторінці в Facebook. «Розповідаю те, що бачив і пережив сам вчора в Мінську, на наступний день після виборів в Білорусі. Мене вчора захопили омоновці близько КЗ «Мінск» о 19:00. Був з двома рідними братами. Сидів в машині, припаркованій уздовж дороги. Просто хотіли бути недалеко від центру міста і молитися за ситуацію в Білорусі.

Мене витягли з машини, відлупцювали палицями по голові, спині, животі. Я кричав їм, що я віруюча, що я тут для того, щоб молитися за Білорусь. Вони не вірили. Зверталися тільки матом, погрожували і били. Забрали телефон. Потім закинули в синій мікроавтобус. Наказали лягати в прохід обличчям вниз. Там уже лежали двоє. Довелося лягти зверху.

Там мене омоновець став катувати електрошокером. Бив струмом по спині в районі серця. Питав, з ким я був, хто організатор. Мої відповіді його не влаштовували. Постійно погрожував матом, насміхався і бив струмом. Дізнавшись, що я баптист, запитав, які я знаю молитви. Я відповів, що молюся своїми словами до Бога і знаю «Отче наш».

Ті омоновці, хто були в цьому мікроавтобусі, ніяк не реагували на тортури і не намагалися захистити.

Християнин, що попався «під руку» силовикам, розповів, що насправді відбувається в Білорусі

Нас привезли в якийсь закуток, вивантажили, змусили стояти на розтяжці, упершись головою в автозак. За найменший рух або спробу сказати били кийками.

Один омоновець заламав мою руку за спиною, хоча в цьому не було потреби. У їх розмовах між собою було стільки ненависті і погроз. Було дуже страшно. Один з них голосно сказав: «Якби була моя воля, я б вас всіх спалив!» Потім з матами і ляпасами завантажили в автозак нової модифікації, сірого кольору.

Там коробочки в яких насилу може поміститися сидячи три людини. Без вікон і витяжки. Тільки маленька дірка вгорі двері.

Мені було важко дихати, не вистачало кисню. Поруч зі мною сиділи студент, який повертався додому, у якого був діабет і проблеми з диханням, і хлопець, який їхав на машині один і, зупинившись біля поліцейської, просто запитав, чи можна повернути на проспект. Його схопили, волокли по асфальту і здерли шкіру з колін.

Коли автозак рушив, стало трохи легше. З дірки під стелею трохи повітря потрапляло до нас. Намагався дихати рідше, щоб економити кисень. Якби застрягли в пробці, не знаю, як би я пережив цю поїздку. Але хоча б не катували шокером. Нас привезли на територію за високим парканом під колючим дротом. Там з матами вивантажили в приміщення, схоже на порожній склад. Тільки бетонну підлогу і стіни. Поставили обличчям до стіни, забороняли розмовляти. Так простояли дві години. Всіх опитали, записали дані. Потім почали прикувати руки за спиною будівельними стяжками.

Мені стало реально погано. Заболіло серце, не вистачало повітря. У мене і раніше були проблеми з серцем. Навіть в армію тому не взяли.

Я попросив викликати швидку допомогу. Виявилося, що вона вже стоїть на території. Мене відразу оглянули. Тахікардія, панічна атака, біль в серці, судоми, знижений вміст кисню, помутніння свідомості, оніміння кінцівок. Думаю, позначилися тортури струмом в область серця, неодноразові побиття, втома і дика спрага. Води нікому не давали.

Півгодини лежав в швидкої, підключили крапельницю, дали таблетки. Вирішили везти мене в лікарню. Лікарі були обурені тим, що вони бачили і що ми їм розповідали. Але омоновцям нічого не говорили і не намагалися захистити.

Деякі ж лікарі були байдужі і спілкувалися матами. У лікарні 4 години не поспішаючи мені робили аналізи та обстеження. При мені привозили багато побитих і травмованих людей.

У одного чоловіка були вирвані шматки м’яса в трьох місцях розміром в кулак в місцях потрапляння гумових куль. Друга людина повертався з роботи. Її побив ОМОН по голові. Її доставили в лікарню, все було в крові. Третьому так дали по носі, що кров не могли зупинити. Четвертому поламали руку. П’ятому висмикнули руку з суглоба, коли тягнули в автозак. Шостий весь пошматована кийками, з фінгалом, з пошкодженою ногою. Сьомий кілька разів втрачав свідомість від ударів по голові …

Християнин, що попався «під руку» силовикам, розповів, що насправді відбувається в Білорусі

Зрештою мене визнали не потребують термінової госпіталізації. Немає місць. Лікарні забиті пораненими і побитими людьми.

До третьої години ночі мене не випускали з лікарні. Майже сів телефон — і ні копійки грошей. Півгодини голосував на зупинці. Ніхто НЕ зупинявся.

До таксі не міг додзвонитися. На зупинці підійшла жінка, у якої було з собою 10 рублів. І їй було в одну зі мною сторону. Зрештою ми змогли найти таксі. Добра людина погодилася нас довезти до будинку. Ближче до чотирьох годин ранку я нарешті потрапив додому!

Всю годину я постійно молився Богу за людей, над якими знущаються і б’ють, за себе і своїх братів. За нашу країну. За владу, щоб Бог відкрив Їм очі, промовляв до їх совісті. Адже я, те що відбувається зараз в нашій країні, — беззаконня і божевілля. Мої брати Микола Мельянець і Олексій Мельянець на зв’язок НЕ Виходять. Ми не знаємо, де вони. Також я не знаю, що буде далі зі мною.

Прошу посилено молитися Богу за викрадених на вулиці людей. Про моїх двох братів і про мене. Про нашу Білорусь ». Ми закликаємо всіх небайдужих християн звернутися до Бога і молитися про події, що розгортаються зараз в Білорусі.

Християнин, що попався «під руку» силовикам, розповів, що насправді відбувається в Білорусі

джерело: inlight.news

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: