Чарльз Уайт в Черкасах розповів чому наука не суперечить християнству. ВІДЕО

22 червня в Черкасах відбувся семінар під назвою «Переконливий Євангелізм». Про те, чому наука та християнство це речі, які підтверджують одна одну, та як нести світло людям, розповідав доктор філософії, професор Чарльз Уайт.  Організатор заходу ГО «Рух Реформації» за підтримки протестантських церков міста.

«Потреба в благовісті, нікуди не зникла, вона до цього часу актуальна. Дуже важливо говорити для чого приходив Христос, і що означає християнство сьогодні, та яким чином людина може стати християнином. На цьому семінарі професор дав багато відповідей на те, чому наука не суперечить християнству, а навпаки підтверджує існування Бога та його законів», – зазначив голова ГО Рух Реформації Валерій Бєляєв.

Чарльз Уайт в Черкасах розповів чому наука не суперечить християнству. ВІДЕО

На семінарі професор Уайт Чарльз розповідав, як використовувати науку математику, історію і філософію, щоб розказати друзям про Ісуса Христа.

«Вся істина, яку пишуть в книгах – вона Божа. І все, що є в цьому світі – воно вказує нам на Бога.  І ті знання, які ви маєте можна використовувати, аби привести своїх друзів до Христа», – зазначає професор  Чарльз Уайт.

Чарльз Уайт в Черкасах розповів чому наука не суперечить християнству. ВІДЕО

Захід відбувався в церкві УХХЦ «Блага вість». У семінарі взяли участь понад 50 учасників.

«Я вважаю, що такі заходи дуже важливі для християн. Як справжні віруючі люди, ми маємо виходити за межі своїх церков, щоб нести євангеліє людям. І Чарльз Уайт розповів, як це можна робити, навіть тим, хто все оцінює логікою», – поділилася учасниця заходу Наталія Шемшур.

В найближчих планах ГО «Рух Реформації» проведення велопробігу “Всі разом за сім’ю” 10 липня, та взяти активну участь в організації масштабного Дня Подяки на День Незалежності, який планується на центральному стадіоні Черкас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *