До заходу долучилися і черкащани.
В Києві 6 грудня відбувся форум консервативної політики «Безпека. Цінності. Добробут».
До події долучилася делегація республіканських аналітичних центрів та консервативних організацій США. Однією з головних цілей форуму було саме знайомство та налагодження взаємодії з американськими консерваторами.
Делегація з Черкаської області була представлена членами Духовної Ради, головами міжфракційних об’єднань християн , громадськими діячами, пасторами, підприємцями .
Зібралися громадські діячі, журналісти, волонтери, військові, капелани, політики, духовні лідери, представники релігійних громад, бізнесмени, лідери місцевого самоврядування та інші.
“Цей форум про: консервативні цінності в кожній галузі, поєднання зусиль для відновлення економіки в нашій країні, демографію, патріотизм, духовне здоров’я нашої нації та досягнення справедливого миру для України, а також про американо-українське партнерство для досягнення цих цілей”, зазначив голова ГО “Рух Реформації” Валерій Бєляєв.