Водій для тролейбуса в Черкасах

Із Черкас до Києва вирушила друга група для навчання на водія тролейбуса! В кінці липня група у складі трьох чоловік, вирушили на навчання у місто Київ, для здобуття професії водій тролейбусу.

p8kmJuuKnvQ

Навчання буде тривати близько шести місяців з 28.07.2016 по 17.01.2017р. За цей час, майбутні водії вивчать все що стосується експлуатації і водінню тролейбуса, поводження і правила обслуговування пасажирів. Нагадаю що перша група у складі 6 чоловік вирушила на навчання у травні місяці і наразі ними вже пройдене теоритичне навчання і розпочато практичне, розпочалося водіння вулицями Києва. Одним із групи хто вирушив у Київ і має бажання стати водієм тролейбуса; є представник громадської ради при КП Черкасиелектротранс, фанат електротранспорту Максим Коцюба (Zeven Laz), який нарешті ще на один крок наблизився до втілення своєї довгоочікуваної мрії…. Максим з дитинства жив і переймався долею тролейбусного управління в Черкасах, і у вільний свій час фотографував і знімав цікаві відео і фото, які залюбки використовували у своїх сюжетах провідні Черкаські ЗМІ.

VNJqERVAXQ4

Людина – без якої важко уявити існування тролейбусного управління в Черкасах. Його захоплення цим, на перший погляд не примітним видом транспорту бере початок з дитячих років і це при тому що з рідних на підприємстві у нього ніхто не працював і багато хто замислюється звідки така любов до тролейбусів і все що з ними повязано…. Любов до тролейбусів у Максима почалася з дитячих років із кожним роком лише зростала набувала яскравих кольорів, із непримітного хлопчака який бігав і робив свої перші фото і відео, він став тим, без кого не обходиться майже кожна новина про все що відбувається на підприємстві і у місті, його фото і якісні відео стають гарним матеріалом яким залюбки користуються провідні черкаські видання, телеканали, масмедіа і сайти у соціальних мережах. Завдяки його матеріалу який швидко поширюють видання – Черкащани швидко і оперативно отримують інформацію не лише про тролейбуси а і події які трапляються у місті… Але крім позитивних моментів у розвитку Тролейбусного управління в Черкасах є і негативні…..

nveRRx_-c30

Організація курсів у Черкасах іде дуже повільними темпами, через що центр зайнятості змушений відправляти людей на навчання в Київ. Через це досить мало охочих які б хотіли вивчитися і здобути професію водій тролейбусу. І якщо раніше група для навчання складалася з 20 чоловік, то зараз маємо лише 6 чоловік у першій групі і лише 3 чоловіки у другій групах…

mybDjmIcQ9I

З таким темпом дуже важко буде збільшити кількість водіїв, а відповідно і кількість випуску тролейбусів на лінію. Адже крім навчання, потрібно людей , а особливо молодь – мотивувати іти працювати у тролейбусне управління, високими стабільними а головне вчасною заробітною платою, комфортними умовами праці і відпочинку… А що Ми маємо зараз??? Знову затримки по заробітній платі, водіям не дають можливості відпрацьовувати свої години, відповідно зарплатня стає нищою. Ті люди і водії які нещодавно повернулися у тролейбусне управління, знову звільняються. Таким от чином , з таким підходом, ми ніколи не виведемо наше тролейбусне управління з того кризового стану і тих проблем що є. Потрібно максимально звернути увагу на проблеми підприємства, обов’язково розробити чіткий план виходу підприємства із кризового стану і окреслити чіткі плани розвитку на найблищі 3-5 років. ( Що потрібно зробити, як, за який термін, і що для цього треба?) Створити привабливість підприємства, щоб сюди хотіли іти працювати і могли заробляти гідну, достойну а головне вчасно зроблені зарплатню..

 

Фото та інформація про навчання зі спільноти Вконтакті https://vk.com/sekret_vodil_cherkassy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *