Черкащанин біжатиме ультрамарафон, щоб купити швидку воєнному медику

50 кілометрів заради медичного авто. Черкащанин Антон Очаківський завтра планує пробігти ультрамарафон і зібрати під час цього 65 тисяч гривень.  Каже, так хоче допомогти воєнному медику Андрію Соколенку, який третій місяць вивозить поранених з лінії фронту на легковому автомобілі.

Антон прийшов сьогодні на пляж, аби потренуватися перед завтрашнім ультрамарафоном. Таку дистанцію, говорить, ще не бігав, втім, не хвилюється, оскільки готувався рік:

“Якщо я пробіг 42 кілометра, то на 8 мені це також вдастся пробігти і якихось складнощів не буде”

 Перш ніж розпочати тренування, обговорює з племінником деталі забігу та просить зняти декілька кадрів для соціальних мереж. Євген  супроводжуватиме дядька увесь маршрут на велосипеді.

“Протягом всієї дитстанції я буду давати йому їжу, воду , морально підбадьорувати”, – кажє Євген. 

Черкащанин біжатиме ультрамарафон, щоб купити швидку воєнному медику

Пробігти дистанцію в 50 кілометрів чоловік планує за 6 годин. Говорить, вода і їжа  – життєво необхідні в такій ситуації. Кожне тренування  починає із розминки, аби розігріти м’язи та вберегтися від травм.

“Є великий комплекс вправ, але саме головне це зробити максимально велику амплітуду для того, щоб розтягнути максимально всі свої зв’язки для того, щоб вони стали більш еластичніші”

 За одне тренування пробігає 7 кілометрів. Каже, що в марафонах важливо все – і техніка, і дієта, і відповідний настрій. Не забуває і про головну мету забігу – на ходу записує звернення для підписників. Так заохочує їх донатити.

Гроші хлопець збирає Андрію Соколенко – це воєнний медик, який вже третій місяць вивозить поранених з лінії фронту на легковому автомобілі. Своїм марафоном хлопець хоче зібрати гроші на медичну автівку.

“Ці фотографії, коли везуть бійців на капоті, ну вони не можуть не чіпляти людей2.25 коли людина не поїхала не залишила ту людину, а везе його на капоті , так не повинно бути”

Він вже  зібрав 25 тисяч гривень, аби придбати автомобіль залишилося ще 65.

джерело: suspilne.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *