Вийшла у світ аудіобіблія, записана за ролями акторами театру та кіно

24 листопада 2021 року в Москві відбулася презентація першої частини аудіопроекту «Читаємо Біблію разом»: «Новий Заповіт».

У рамках цього проекту Біблію повністю протягом багатьох годин прочитають за ролями відомі актори театру та кіно, а потім її буде повністю видано в аудіоформаті. Аудіобіблія випущена у вигляді мобільного додатка «Біблія, читаємо разом», який можна безкоштовно завантажити в AppStore та Google Play.

У записі аудіобіблії задіяні вітчизняні зірки: Євген Миронов, Андрій Заводюк, Олексій Фатєєв, Ігор Гордін, Сергій Маховиков, Олексій Іващенко, Олександр Груздєв, Сергій Колесников, Денис Некрасов, Олександр Коврижних, Ігор Тарадайкін та інші.

За основу аудіобіблії взято текст Синодального перекладу 1876 року. При цьому в аудіоверсії повністю збережено справжність тексту.

 «На відміну від існуючих аудіобіблів російською мовою в цьому проекті читання Біблії розділене за ролями, тобто у кожного біблійного автора та персонажа свій голос: ми чуємо голоси Ісуса Христа, євангеліста Матвія, апостола Петра, — зазначив натхненник проекту митрополитон Волоко.

За словами митрополита, він особисто брав участь у підготовці аудіокниги: перевіряв наголоси в словах, працював з акторським складом і звукорежисерами, щоб читання було виконано чітко і зрозуміло, але при цьому не ставало занадто манірним чи нав’язливим.

Назва проекту невипадкова. Він вибраний для того, щоб підштовхнути людей до спільного читання Святого Письма — в рамках однієї сім’ї, церковної общини або групи з вивчення Біблії.

Як повідомила продюсер та художній проект Наталія Рослан, на даний момент записано 27 книг Нового Завіту — це 20 годин 25 хвилин звучання. Старий Завіт включає 50 книг, що складає близько 95 годин звучання.

«Ми ще знаходимося в процесі запису Старого Завіту і розуміємо, що ці 115 годин — це величезний обсяг роботи, яка вже зроблена і яку ще належить зробити», — зазначила художній керівник проекту, додавши, що робота над наступною частиною аудіобіблії продовжиться протягом 2022 року.

джерело: inlight.news

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: