Відкриття 6-го сезону масштабного проекту а Черкасах

Важко уявити, але більшість речей, без яких ми не уявляємо сучасного суспільства, ще зовсім нещодавно прирівнювалися до казки. А вже вчора у місцевій філармонії відбулося відкриття 6-го сезону давно відомого в Черкасах проекту Geek Hub. Нагадаю, що організаторами проекту є члени церкви в Черкасах “Дім Євангліє”.

 14355066_1115133681905040_8370693813343757313_n

Чесно кажучи, такої великої кількості ІТ-шників я ще ніколи не бачила. Бажаючих навчатися виявилося набагато більше, ніж могла вмістити найбільша зала філармонії, тож ті, хто прийшов пізніше — зайняли стоячі місця.

 n9lEqB68A9A

Неперевершені Нік Курат і Таня Медведенко коротко, але дуже доступно і цікаво презентували проект усім присутнім.

Отож, GeekHub – це проект, що надає можливість талановитій молоді отримати практичні знання та навички в сфері розробки програмного забезпечення та IT вцілому.

 Команда Geekhub — це группа професіоналів в інформаційних технологіях, які готують слухачів курсів до успішної кар’єри в індустрії. Всі члени команди Geekhub працюють у провідних софтверних компаніях, кожного дня оновлюючи свої знання та навички. Саме це дає змогу викладати виключно потрібний матеріал, що знадобиться при роботі в реальних виробничих умовах.

 OHBhzyw-1ZE

Також, на презентації проекту викладачі 6-го сезону коротко розповіли про свої курси і закликали реєструватися лише тих, хто має велике бажання. Найбільша кількість заявок надійшла на курс Frontend + CMS.

  • Frontend + CMS допоможе вам навчитися створювати веб-сайти на основі системи керування контентом. Все, від скінування дизайну до підключення CMS. Цей курс дасть вам чудовий старт для фріланса або роботи в компанії, – розповідають викладачі.

Навчання у 6-му сезоні GeekHub розпочинається з 3го жовтня 2016 року. Усі абітурієнти, які були зараховані на навчання, будуть повідомлені про початок навчання та розклад занять.

Сезон завершується у кінці квітня 2017. Кожен студент, який дійшов до кінця навчання, має можливість пройти сертифікацію зі свого курсу. У разі успішного складання фінального іспиту – студент отримує сертифікат GeekHub, який підтверджує Junior рівень студента з відповідного курсу.

Після фінальних іспитів дані сертифікованих студентів протягом одного дня розсилаються в усі IT-компанії міста Черкаси. Таким чином усім зацікавленим компаніям надається шанс розглянути можливість найму випускників GeekHub.

З досвіду минулих років, найкращі студенти GeekHub в перший тиждень після випуску отримують декілька пропозицій по роботі. 80-85% сертифікованих випускників знаходять роботу в IT-компаніях протягом 1-2 місяців після завершення сезону.

Отож, усім зареєстрованим на 6-й сезон бажаємо успіху на автотестуванні та співбесіді а тим, хто вперше чує про GeekHub — не втратити свою можливість у 7-му сезоні! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *