У місті Запоріжської області окупанти викрали пастора християнської церкви

У місті Василівка військовослужбовці рф забрали голову «Помісної церкви євангельських християн-баптистів міста Василівка» та повезли в невідомому напрямку.

На блокпості у місті Василівка прямо з автобуса «Херсон-Запоріжжя» російські злочинці забрали чоловіка та повезли в невідомому напрямку.

Окупанти на захоплених територіях продовжують грабувати місцеве населення, приватні підприємства і державні установи, незаконно конфісковувати їхнє майно. Так, у селищі Більмак, рашисти незаконно заволоділи автомобілем «Ford Sierra», який належить місцевому жителю. Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Також триває перешкоджання виїзду мирних жителів на територію, контрольовану українською владою. У Василівці через блокаду окупантів фермери змушені викидати овочі на звалище. Зокрема, викидаються ящиками помідори. Їх везли з Мелітополя до Запоріжжя, але через те, що на блокпостах не пропускають — довелося викинути кілька тонн. Через це у Мелітополі помідори коштують 20 грн/кг, а у Запоріжжі — 120 грн/кг.

джерело: sobor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *