У Києві започаткували традицію сімейних молитовних сніданків

У Києві відбувся Перший сімейний молитовний сніданок, який об’єднав просімейних активістів, капеланів, пасторів церков, лідерів рухів та організацій навколо Святого Письма й молитви.
Мета заходу – запровадити культуру читання Біблії в колі сім’ї, створити культуру родинної молитви. Адже міцна молитва – це міцні стосунки, а міцна родина – це сильна держава.

«В Україні проведення молитовних сніданків вже є доброю традицією: вони проходять й на національному і на регіональному рівнях. Сьогодні ми започатковуємо саме сімейні заходи. Адже сім’я – це наша опора, наш тил, найцінніший подарунок, який треба оберігати», – наголосив Руслан Кухарчук,  Голова руху “Всі разом!”, Національний директор Глобального Лідерського Саміту.

З вітальним словом звернулися Координатори Руху Сімейних Молитовних Сніданків – Ольга та Володимир Шульга – батьки трьох дітей, співорганізатори та учасники сімейних фестивалів «Білі Ночі», служителі християнського руху «Місія в бізнесі», служителі міжнародного руху «ПОКЛИКАНІ».

«Серце кожного з нас наповнена любов’ю до людей, тут ніхто не випадково. Господь сенс нашого життя. I я вірю, коли ми дивимося на Нього, наше життя ніколи не буде зруйноване!», – наголосив Володимир Шульга.

Учасники читали 21 розділ Євангелія від Івана та ділилися роздумами. Кожен міг висловити свою думку з приводу прочитаного.

Джерело: slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *