Міжконфесійна ініціатива “Християни для України” представила “Pray4UA” — мобільний додаток для щоденних молитов за Україну

22 травня, міжконфесійна ініціатива “Християни для України” представила “Pray4UA” — новий мобільний додаток для щоденних молитов, створений з метою сприяння миру та зцілення української нації через спільну молитву.
У часи, коли ми молимося за Боже втручання в життя України, ініціатива “Християни для України” пропонує додаток “Pray4UA”. Цей додаток надає простий спосіб щоденно молитися за нашу країну, об’єднуючи різні групи людей: військових, урядовців, цивільних, віруючих і невіруючих.

“Pray4UA” доступний для Android і iOS та включає декілька ключових можливостей для користувачів, таких як щоденна підбірка молитов та списки актуальних потреб для молитов. Окрім того, додаток щоранку о 9:00 нагадує приєднатися до хвилини мовчання, присвяченої пам’яті загиблих воїнів та цивільних жертв війни.

У колекції “Pray4UA” ви знайдете молитовні збірки з біблійними цитатами, які допоможуть молитися за різні сфери суспільного життя. Такі збірки можуть слугувати вірним напрямком у вашій щоденній молитві, особливо важливій в сучасних умовах.

Завантажте додаток “Pray4UA” і приєднуйтеся у щоденних молитвах за мир і процвітання України. Разом ми можемо принести зміни через молитву!

Джерело: slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *