У Каневі вчетверте зібралися на молитовний сніданок

18 січня у місті Канів на Черкащині відбувся четвертий Молитовний сніданок. Цього разу він був присвячений темі Різдва. У заході взяли участь представники політики, освіти, культури, депутати та представники християнських  конфесій та деномінацій.

Під час Молитовного сніданку учасники говорили про користь єднання та читали уривки з Біблії про народження Христа. Для гостей також виступали місцеві виконавці з музичними творами.

«Тут у Каневі особлива атмосфера, відчувається взаємоповага між представниками різних церков. Особливо це помітно, коли вони разом виходять співати гімн «Боже Великий, Єдиний». Вони не просто поважають один одного, а й демонструють це оточенню. Тут дуже широке представництво, ми бачимо, що люди спілкуються один з одним та щиро бажають один одному добра. Тому в Каневі ми бачимо велике Боже благословіння», — зазначив голова ГО «Рух Реформації» Валерій Бєляєв.

У Каневі вчетверте зібралися на молитовний сніданок

Учасники заходу разом молилися за мир в Україні та просили Божого благословення для регіону.

Секретар міської ради Оксана П’яткова розповіла, що Молитовний сніданок у Каневі відвідує вже вдруге.

«Попередній Молитовний сніданок залишив дуже приємні спогади. Коли я йшла сюди цього разу, я вже знала, що буде, тож відчувала радість від того, що ми поспілкуємося, помолимося у такій світлій атмосфері. Тепер знову з піднесеним настроєм піду до роботи. Нам потрібні Молитовні сніданки, щоб об’єднуватись. Пролунала дуже хороша пропозиція від одного з депутатів — проводити подібні заходи з читанням Біблії у міськраді, аби депутати більше думали про добро і людей».

Серед учасників були представники православних та протестантських церков. Ініціатори заходу — ГО Рух Реформації та Духовна рада Канівщини.

У Каневі вчетверте зібралися на молитовний сніданок

«Такі Молитовні сніданки необхідні людям, аби вони шукали Бога, будували з ним хороші стосунки. Щоб мали розуміння того, що Бог з нами хоче бути постійно — на робочому місці чи вдома з сім’єю — він хоче бути з нами і допомагати», — зазначив головуючий Міжконфесійної Духовної Ради Канева Ігор Михайленко.

Своїми враженнями поділилася виконувачка обов’язків генерального директора Шевченківського національного заповідника, письменниця та літературознавиця Валентина Коваленко.

Спілкування — це найбільша розкіш. Коли люди спілкуються один з одним, коли бачать очі, діляться своїми думками, своєю щирістю та любов’ю, коли торкаються до найважливіших точок — Україна, Бог, Родина — це об’єднує. І ось це суголосся душ творить особливий простір, який дозволяє кожній людині, навіть якщо у неї щось неприємне в думках, думати про вічні речі, про Бога, Україні. Тож добре, що на таких Молитовних сніданках об’єднуються різні люди з різними професіями і таке об’єднавче спілкування дуже корисне», — зазначила вона.

У Каневі вчетверте зібралися на молитовний сніданок

Молитовні сніданки у Каневі проводять з 2019 року. Відтоді при виконавчому комітеті міської ради християни утворили консультаційно-дорадчий орган представників релігійних громад — Духовну раду Канева.

 

У Каневі вчетверте зібралися на молитовний сніданок

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: