Черкащани доєдналися до 4-го всеукраїнського форуму християн-управлінців

20 січня 2022 року у Києві розпочався 4-й Форум християн-управлінців України. Форум присвячено обміну досвідом та налагодженню співпраці між депутатами різних рівнів для побудови ефективної роботи на місцях, пише sobor.com.ua.

У його роботі взяли участь  делегати з усіх регіонів України: діючі депутати Верховної Ради України та урядовці, депутати-християни місцевих рад та управлінці, керівники міжфракційних об’єднань, очільники конфесій  Всеукраїнської Ради Церков, експерти, громадські діячі, іноземні парламентарі, управлінці зі США та країн Європи. Серед запрошених учасників – делегація з Черкас.

Черкащани доєдналися до 4-го всеукраїнського форуму християн-управлінців

«Я вважаю, що такі форуми обє’днують нас, допомагають випрацювати спільну стратегію в тому, аби бути ефективними в своїй праці, змінювати життя черкащан на краще, при цьому притримуватись християнських принципів моралі», – зазначив голова ГО «Рух Реормації» Валерій Бєляєв.

Черкащани доєдналися до 4-го всеукраїнського форуму християн-управлінців

“Основою провідних країн Європи та Америки є консервативні кола, які формували успішні політичні еліти цих країн протягом століть та допомогли їм досягати, як економічного, так і геополітичного зростання. Саме країни з сильною консервативною та прохристиянською основою є сьогодні одними з потужних гравців на світовій арені, – зазначають організатри заходу. – Нині Україна переймає успішний світовий досвід, рік за роком консервативне крило міцнішає та починає трансформуватися у помітну силу суспільства. Так, у 2020 році вперше в історії України сотні християн стали депутатами місцевих рад у більшості регіонів України. Протягом року депутати-християни консолідують навколо себе консервативні та прохристиянські сили, створюючи міжфракційні об’єднання та групи аби відстоювати ключові цінності та просувати важливі для суспільства ініціативи. Одним із важливих заходів, що об’єднує консервативні сили є щорічний форум християн-управлінців”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *