Топ 5 надихаючих фільмів про усиновлення

30 вересня в Україні відзначається день усиновлення. Мета свята – збільшити кількість дітей, у яких з’явиться сім’я. Ми також вважаємо, що це надзвичайно важливо. Щоб привернути увагу до цієї теми, пропонуємо вам подивитися підбірку з п’яти надихаючих фільмів про усиновлення, і поділитися ними з іншими.

  1. Сім’я по -Швидко

Немолода бездітна пара вирішує всиновити одразу трьох дітей. Недосвідченим батькам буде непросто впоратися з маленькими шустрячками і проблемною дівчинкою-підлітком, що не довіряє «чужакам». Душевна комедія, засновану на особистому досвіді. З роллю багатодітних батьків намагаються впоратися дворазовий номінант на «Оскар» Марк Уолберг і володарка призу Венеціанського фестивалю Роуз Бірн. Еллі і Піт Вагнер щасливі в шлюбі, але питання про дітей вони звикли відкладати до кращих часів.

  1. Невидима сторона

Благополучна забезпечена родина зустрічає афроамериканського хлопця на ім’я Майкл, який в черговий раз залишився без житла, і з жалю бере його під свою опіку. Майкл – це добрий, дуже високий і сильний хлопець. Завдяки таким зовнішнім даним і підтримці своєї нової сім’ї, він і потрапляє в шкільну команду, що грає в американський футбол.

https://www.youtube.com/watch?v=-KS4A5nTOD4

  1. Лев

Маленький Саро випадково потрапив в поїзд, що проходить через його місто, і кудись поїхав. Йому було всього п’ять років і повністю зрозуміти те, що відбувається хлопчик не зміг. Розгубленого Саро знайшли працівники дитячого будинку, але довго жити в ньому не довелося. Австралійська сім’я швидко його усиновила і виховала. Подорослішавши, хлопець захотів побачити рідних батьків. Прийомна сім’я любила його і забезпечувала, але Саро мріяв повернутися додому. Через 20 років він вирішує відшукати маму.

  1. Дитя з Марса

Якщо людина обирає собі неординарні терени письменника-фантаста, а не рядового клерка, нехай буде готовий до чудес у своєму житті. Адже фантастичні речі часто зовсім поруч з нами. Письменник-вдівець важко переживає втрату коханої дружини і в якості розради вирішує взяти з притулку дитину. Цей неординарний непосидючий хлопчик на ім’я Денніс переверне все життя свого прийомного батька, у якого зараз тимчасові труднощі в творчості. Денніс одного разу заявляє, що він – марсіанин.

  1. Енні

Енні – кумедна і дуже мила темношкіра десятирічна дівчинка, яка живе в притулку в Нью-Йорку. Вона рано втратила батьків, але, незважаючи на всі життєві труднощі, намагається не сумувати і оптимістично дивитися на світ. Єдине, що засмучує її – постійні нападки злої виховательки Колін Ханніган. Одного разу Енні не витримує її докорів і втікає з притулку. Дівчинка виявляється одна у великому Нью-Йорку і мало не потрапляє під машину, але її рятує бізнесмен Уілл СТАКС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *