Таким і є в Черкасах заклад цей – гуманітарно-правовий ліцей!

 гуманитарно-правовой лицей

Один з ліцеїв славного міста Черкаси був створений у червні 1997 року рішенням Черкаського міськвиконкому. У ЗОШ 11 ще в 1993 році були відкриті кілька ліцейних класів. На сьогоднішній день цей навчальний заклад ступенів, де діти навчаються 4 роки з 8-го по 11-й клас (І, IV курси). Поглиблене вивчення англійської мови, історії та правознавства дає прекрасну можливість підростаючому поколінню вибрати відповідний вищий навчальний заклад, де готують фахівців правоохоронних органів, а також політичних діячів.

Ліцеїсти – юнаки та дівчата, які обрали для себе цікаве студентське життя. Їхня мрія вивчати потрібні предмети, нахили до яких були виявлені ще в початкових класах, втілилася в реальність.

А керує цим закладом талановитий креативний директор Гайдук Віктор Гаврилович, працювати з яким дуже цікаво, адже він постійно знаходить нові освітні форми, надихає хлопців творити, здобувати знання.

Основна мета гуманітарно-правового ліцею – створення умов для того, щоб у кожній підростаючій людині розвивалася повноцінна особистість, морально і фізично здорова, працьовита, компетентна – особистість справжнього громадянина України.

Минулий рік пройшов для учнів ліцею цікаво, адже вони почали вивчення важливої ​​теми «Сприяння розвитку конкурентно-спроможної особистості, яка володіє навичками власного професійного шляху та життєвої компетентності». Звідси й ідея, яку хочуть застосувати на практиці формування таких відносин, щоб кожен учень був задіяний у всіх сферах діяльності в ліцеї.

Педагогічний колектив ліцею працює під девізом «Вести до успіху кожного», а учні обрали для себе життєву позицію, девіз якої «Ми в майбутнє не заглядаємо, ми його прогнозуємо».

Вихованці ліцею – призери міських, обласних, республіканських олімпіад конкурсів. Таких хлопців в цілому більше тисячі, що ще раз підкреслює високий рівень навчання в цьому навчальному закладі.

Одне із завдань ліцею науково-практична підготовка обдарованої молоді, розвиток природних здібностей виховання потреби постійного пошуку нових можливостей удосконалювати себе в пізнанні. Створені з цією метою науково-дослідне товариство «Борисфен», народна студія «Арт-Мастер», система інтелектуальних ігор «5х5», газета «Спікер» сайт ліцею – яскраве підтвердження спраги молоді до розвитку величезного потенціалу, закладеного в них Творцем.

Головне досягнення ліцею – справжнє, якісне життя вихованців після того, як закінчаться студентські роки.

Ліцей знаходиться за адресою:

18000, г. Черкассы, ул. Ильина, 291

Телефон: +38 (0472) 45-14-27

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *