Східноєвропейський універсітет економіки і менеджменту – освіта, успіх, кар’єра

Vostochnoevropeyskiy-universitet-e`konomiki-i-menedzhmenta-VUE`M

Вищий навчальний заклад «Східноєвропейський університет економіки і менеджменту» (далі СУЕМ) оголошує прийом на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо–кваліфікаційними рівнями, напрямами підготовки (спеціальностями) відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу  у тому числі у відокремлених структурних підрозділах: Коледж економіки і управління (м. Черкаси); Звенигородська філія СУЕМ (м. Звенигородка, Черкаська обл.), Канівська філія СУЕМ (м. Канів, Черкаська обл.); Білоцерківський центр дистанційно-заочного навчання (м. Біла Церква, Київська обл.); Дніпродзержинський центр дистанційно-заочного навчання (м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.); Львівський центр дистанційно-заочного навчання  (м. Львів).

До СУЕМ приймаються громадяни України, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту

До СУЕМ приймаються громадяни України, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

Вимоги до рівня освіти випускників

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня  бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра або спеціаліста.

Університет приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки.

Університет здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом  Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року.

Східноєвропейський  університет економіки та менеджменту

вул. Нечуя-Левицького 16, м.Черкаси, 18036, Україна

контактні телефони:

  • (0472) 64-70-55 – Приймальня ректора
  • (0472) 64-84-74 – Приймальна комісія
  • (0472) 69-15-50

http://www.suem.edu.ua/uk/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *