“Спілкувалися і молилися разом”, – пастор розказав, як відвідав черкащан, що боронять Україну

Голова ГО “Рух Реформації”, пастор Валерій Бєляєв поділився фото зі своєї поїздки до українських бійців, серед яких християни з черкащини. Він повідомив, що передав усе необхідне, а також подякував всім, хто долучився до допомоги.

“Нещодавно відвідали земляків, які боронять нашу країну. Багатьох знаю особисто, маємо давні дружні стосунки. Спілкувались, вечеряли, молилися разом, передали необхідні речі та усяке приладдя . Настрій у хлопців бойовий, налаштовані – Перемагати! Кожному з них переданий індивідуальний пакет, а також медикаменти, берці, футболки, а також корисні дрібнички та смаколики.

"Спілкувалися і молилися разом", - пастор розказав, як відвідав черкащан, що боронять Україну

Дякую за допомогу Церквам: м. Черкас “Нове Життя”, “Блага Вість”, “1 Баптистська,” “Більша Благодать”, ГО ” Максимум” та Віталію Собко, ГО “Рух Реформації”, Педагогічному колективу Свидівоцької ЗЗСО, пані Наталії Вдовенко за смачні домашні пиріжки, Віктору Дівнічу та Павілсу Грігасу. моєму напарнику в поїздці Артему Говорусі та О. Франко за сприяння в поїздці”

"Спілкувалися і молилися разом", - пастор розказав, як відвідав черкащан, що боронять Україну "Спілкувалися і молилися разом", - пастор розказав, як відвідав черкащан, що боронять Україну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *