Ісус із Голлівуду: актори, які зіграли Христа

Незважаючи на те, що в християнських священних писаннях про Ісуса Христа багато відомо, його особистість залишається однією з найвпізнаваніших і багатогранних. Зіграти Божого сина не тільки велика праця, а й серйозна відповідальність перед віруючими: важливо максимально достовірно відобразити образ Ісуса і не образити нічиї почуття. Ми зібрали акторів, що зважилися на такий образ.

Хоакін Фенікс

Хоча фільм «Марія Магдалина» здебільшого присвячений юній дівчині, що повірила, що пішла за Христом, все-таки постать Ісуса залишається однією з ключових у цій історії. Марія зіграла Руні Мара, а образ Христа на екран переніс Хоакін Фенікс.

Картина вийшла не стільки біблійною, скільки такою, що нагадує трагічну мелодраму, проте глядачі прийняли фільм тепло.

Крістіан Бейл

Крістіан Бейл ще не встиг прославитись своїм «Американським психопатом», коли зіграв роль Ісуса Христа. Телевізійний фільм «Ісус» 1999 року розповідає найвідомішу біблійну історію очима Діви Марії (Пернілла Аугуст), драма будується саме на її сприйнятті того, що відбувається.

Проте дивовижна акторська робота Крістіана також не залишилася непоміченою.

Ісус із Голлівуду: актори, які зіграли Христа

Юен  Мак Грегор

Роль Ісуса в акторській кар’єрі Юена  МакГрегора, на жаль, пройшла непоміченою. 2015 року вийшов фільм «Дні спокуси», присвячений дням, проведеним Христом у пустелі. Крім Ісуса Юен також зіграв і Диявола, який спокушає сина Божого.

Картина була представлена ​​на фестивалі Санденс, але масового глядача не зацікавила.

Джеремі Сісто

Він дебютував у 1991 році з невеликою роллю у фільмі «Великий каньйон». Потім він активно знімався в кіно і на телебаченні, граючи як головні ролі, так і другорядні. Він зіграв головну роль у міні-серіалі 2002 року “Юлій Цезар”. Але однією з його головних ролей стала роль Христа у фільмі Ісус. Бог та людина.

Джеймс Кевізел

Напевно, найскладніший для перегляду та найемоційніше сильний фільм «Пристрасті Христові» про земне життя Ісуса Христа вдалося зняти Мелу Гібсону. Джеймс Кевізел довго не погоджувався на роль: актор є католиком і багато моментів сценарію його бентежили. Мабуть, недарма. На зйомках Джеймсу довелося носити 70-кілограмовий хрест, мерзнути на вулиці голяка, в нього навіть ударила блискавка. На екрані глядач побачив і буквально відчув усі фізичні муки Ісуса. Картина отримала три номінації на Оскар, а Джеймс готується до участі у сіквелі картини.

джерело: gcshelp.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *