Скандал навколо київського “Маршу рівності”: організатори відомі своїми антиукраїнськими висловлюваннями

Організатори київського “Маршу рівності” та ЛГБТ-фестивалю “КиївПрайд” відомі своїми скандальними антиукраїнськими висловлюваннями та закликами до ненависті проти військових ЗСУ та патріотів.

Попри заборону масових заходів під час воєнного стану, Kyivpride та Ukraine.pride анонсували проведення у Києві фестивалю “КиївПрайд” та так званого “Маршу рівності”. Співголовами цих подій стали Анна Шаригіна та Софія Лапіна.

Софія Лапіна відома своїми публікаціями у соцмережах, де вона зневажливо висловлювалась про українських воїнів. Зокрема, у березні 2022 року вона побажала смерті воїну Євгену Карасю, який воює на передовій від початку російського вторгнення.

У березні 2022 року, коли вже тривала Велика війна, Лапіна на своїй сторінці в Instagram зробила публікацію, в якій побажала смерті українському воїну Євгену Карасю. Він воює на передовій з перших днів російського вторгнення в Україну. До війни Євген був головою руху «Суспільство майбутнього», організовував акції протидії наркоторгівлі, комуністичній та лгбт-пропаганді. Як відомо, наркотики, гомосексуалізм і комунізм є дружніми явищами, тому і Євген Карась давній об’єкт ненависті збоку ЛГБТ-угрупування. Після чергової публікації відео Карася з передової, Лапіна зробила репост цього відео собі на сторінку з коментарем. Використовуючи непристойні формулювання вона побажала, щоб Євгена Карася вбили на війні.

«Лашара спершу бігав за російські бабки під посольство Німеччини візуалізувати “український нацизм” для Путіна, а тепер справжній герой. Сподіваюсь тебе шл*ху там і *обнуть, бо помирають, замінить тебе, справді гідні», – написала тоді Лапіна.

Анна Шаригіна також відома своїми образливими висловлюваннями проти загиблого Героя України Георгія Тарасенка, якого називала “гомофобом” та закликала забути про нього.

Джерело:slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *