Сімейне служіння у місті Славута

Дізнатися про те, як все більше і більше закохуватися в свою другу половинку, як бути прикладом справжньої християнської сім’ї для оточуючих і чи можливо зберегти романтичні відносини після одруження молоді та досвідчені подружжя можуть на сімейному служінні, яке відбувається щомісяця у м. Славута.
1
Так, ще в 2010 році, одна молода сім’я вирішила розпочати сімейне служіння. Мета — об’єднати християн разом, ділитися Божими благословеннями, щоб стати командою і згодом запрошувати людей, які не прийняли Христа, як свого особистого Спасителя. Адже так важливо, щоб молоді пари подивилися на сімейне життя з іншої сторони. А також допомогти їм дивитися на свої сімейні відносини через призму Слова Божого.
Звати цих двох чудових молодих людей Віктор та Світлана Морозюки, члени Шепетівської церкви ЄХБ. Протягом певного часу, поки вони проживали у м. Славута, молоде подружжя ревно займалося сімейним служінням.  Через деякий час їм довелося переїхати до сусіднього міста Шепетівка. Однак, думка про сімейне служіння не покидала їх. І вже з лютого 2016 року  подружжя Морозюків продовжило служити сім’ям у Славуті.
Веселі конкурси, цікава програма є невід’ємною складовою сімейного служіння. Відповідає за гарний настрій учасників зустрічі Світлана Морозюк. А за духовну частину – Віктор Морозюк. Саме він розповідає про біблійні істини, які є запорукою сімейного щастя.
Поки батьки духовно збагачуються і насолоджуються спілкуванням, їхня малеча також не гає часу, а вивчає а’нглійську мову: граючи в ігри, вивчаючи нові слова, малюючи малюнки та спілкуючись один з одним. Залюбки із дітками займається Олександр Качковський, лідер і керівник молодіжного дискусійного клубу «EXIT», м. Славута.
Протягом сімейного служіння всі присутні мають можливість почути гарний спів від Світлани Тютюнник і її команди та разом прославити Господа, посмакувати солодощами та випити смачного чаю або кави і, звичайно, поспілкуватися один з одним.
Варто наголосити, що кожного разу інтер’єр в приміщенні оформлений по-різному. Адже Михайло і Юлія Куньчик щоразу вражають чимось особливим.
 7
– Мені радісно, коли люди усміхаються, приємно, коли чоловік усміхається до дружини. Коли подружжя знову дивитися один на одного закоханим поглядом. Ніби забуваються про життєві труднощі… і все це підкріплюється Словом Божим!
Інколи здається, що християни ніби втрачають радість. Біблія пише завжди радійте! Тому ми маємо вчитися радіти всьому і не сумувати, а для цього так потрібне спілкування один з одним, щоб підбадьорювати, молитися та ділитися благословеннями. І сімейне спілкування є чудовою можливістю для цього! – коментує Світлана Морозюк, відповідальна за сімейне служіння.
За матерiалами Анни Пустовiт

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *