Росія звільняє полонених працівників християнського служіння

Група волонтерів, узятих в полон в Україні, була звільнена після того, як,вони були побиті російськими військовослужбовцямию.

Orphan’s Promise -це некомерційна організація, що діє в більш ніж 65 країнах, яка допомагає  людям, постраждалим від бідності, війни або голоду. Група пропонує освітні програми та програми працевлаштування, щоб допомогти збагатити сім’ї та забезпечити дітей здоровою їжею.

В п’ятницю, десять волонтерів з Міністерства, взятих в полон в Бердянську, були звільнені. Директор «Orphan’s Promise» Наталія Хом’як подякувала всім, хто молився за волонтерів. «Всі живі і були звільнені (незважаючи на те, що їх жорстоко били і катували, а один в даний час знаходиться в лікарні після серцевого нападу)», — сказала вона.

«Молитви як і раніше необхідні для їх одужання після затримання. Але це диво, що вони були звільнені… Спасибі вам за всі молитви!»

Один чоловік з групи був літнім, а інший чоловік, який все ще перебуває під вартою, є біженцем з Маріуполя, який намагався втекти на територію, підконтрольну Україні, повідомляє CBN News. Ще двоє людей з групи, які намагалися евакуюватися, все ще перебувають у полоні, І хоча всі інші добровольці були звільнені, їм не дозволяється залишати Бердянськ. Це означає, що ті, хто був узятий в полон, все ще знаходяться на окупованій території.

Юлія, працівниця програми Orphan’s Promise в Україні, поділилася подробицями про волонтерів які у полоні.

Вона пояснила, що у вівторок група волонтерів і місцева церква евакуювали людей з Маріуполя на мікроавтобусі на українську територію, перш ніж їх захопили російські військові.

За словами Юлі, через кілька днів група з десяти осіб була звільнена.

«Вони схопили всю групу. Вони тримали їх у полоні», — продовжила вона. «Чоловіки піддавалися насильству, побиттю, приниженням і тортурам електричним струмом. Вони скористалися транспортним засобом, що належить церкві.” Юлія подякувала всім за їхні молитви, додавши, що»всі живі».  Однак ще один доброволець «Orphan’s Promise», взятий в полон раніше цього року, досі числиться зниклим безвісти.

джерело: sobor.com.ua

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: