Смерть за свою батьківщину веде вас на небо, – каже російський патріарх

Російські солдати, загиблі в боротьбі за свою країну, потраплять на небеса, каже Патріарх Кирило. Він зробив це після того, як президент Росії Володимир Путін оголосив про часткову мобілізацію у війні проти України.

“Будьте хоробрі і виконуйте свій військовий обов’язок”, – сказав Патріарх. Кирило з самого початку підтримував вторгнення . Таким чином, він також підтримує часткову мобілізацію, оголошену Путіним.

Думки про мобілізацію серед росіян розходяться. Багато хто намагається якомога швидше покинути країну, в той час як інші вже покликані в армію.

На церковній службі Патріарх підкреслив, що росіяни не повинні боятися смерті через мобілізацію. “Пам’ятайте, що якщо ви помрете за свою країну, ви будете з Богом в його царстві, у славі і з вічним життям”, – сказав він. Патріарх також заявив, що самопожертва “змиває всі гріхи, які вчинила людина”.

Крім того, Кирило закликав росіян не дивитись на українців, як на ворогів. Натомість він вважає, що росіяни та українці належать до одного народу і що українців потрібно звільнити від їхнього керівництва.

Патріарх нічого не сказав про військові злочини, скоєні російськими солдатами в Україні. Новини про масові поховання, зґвалтування жінок і дітей та насильство нацгвардійців щодо протестувальників, які виступають проти війни.

джерело: https://sobor.com.ua/news/patriarkh

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *