Понад 40 тисяч Біблій отримали українці завдяки проєкту «Біблія для України»

Завдяки проєкту «Біблія для України» вже 40 тисяч українців отримали богонатхненне Писання
Вже 9 місяців триває повномасштабне вторгнення росії в Україну. За весь цей час українці щодня борються за своє право на життя: допомагають одне одному, волонтерять та шукають внутрішні опори, які б допомогли підтримувати бодай якусь частину нормального життя у ненормальних умовах. Найсильнішою опорою у житті кожної людини є Господь, і тільки Його непорушні обітниці, записані у Біблії, дають сили продовжувати боротьбу зі злом.

Крайню партію розміром у 25 тисяч книг вдалось подарувати нашим захисникам та захисницям, їхнім сім’ям та людям, котрі були вимушені покинути свої домівки, рятуючись від війни. Оскільки через російську агресію надрукувати таку партію в Україні було неможливо, Біблії привезла із сусідньої Польщі авторка проєкту Ліз Поланко. Обрана Божим провидінням служителька із Пуерто-Рико подолала тисячі кілометрів, аби разом зі своїми подругами Міртою та Розі прилетіти в Україну.

Ліз, Мірта та Розі власноруч роздавали Біблії, їжу і ліки разом з волонтерами проєкту та членами Церкви адвентистів сьомого дня.

Пуерториканки служили разом з українцями та для українців у Києві, Бучі та Сумах. Ось якими враженнями поділилась Ліз: «Під час поїздки в Україну ми отримали досвід, який ніколи не забудемо: люди, які нас ніколи не бачили, не знають і навіть не розмовляють нашою мовою, подарували нам багато любові та вдячності! Я відчуваю себе такою незначною, маючи великий привілей бути серед людей, які втратили все, та попри це вони сповнені щастям та вдячністю, тому що ми приносимо їм те, що вони найбільше цінують – Біблію. Не можу повірити в це!»

Сотні людей, які не були ані адвентистами, ані членами протестантських церков, іноді кілька годин чекали на зустріч з волонтерами проєкту «Біблія для України».

«У всіх нас є Біблії, які ми не читаємо, а у них – немає. У цих жінок, дітей та чоловіків-ветеранів іноді навіть вже немає дому, але вони чекали на Боже слово. Чекали й отримували від нас Святе Письмо зі сльозами на очах… Підходили до мене та дівчат, аби обійняти. Ми віримо, що Господні обітниці – це духовний щит та захист для людей під час таких важких випробувань, як війна», – розповіла Ліз.

Під час волонтерської діяльності служителі Церкви багато спілкуються з людьми, проповідують та підтримують українців у розбомблених містах та селах, прифронтових територіях, а також їздять до захисників та захисниць безпосередньо на передову.

Кожен із нас зараз служить на своєму фронті, а ми, християни, боремося щодня не лише з російською агресією, а й за серця людей, які готові прийти до Бога, але ще не знайшли свій шлях. І разом з Бібліями українці отримують дороговказ, що веде їх у Господні обійми. І вже 10 грудня на Сумщині віддали своє життя для Бога і прийняли водне хрещення 7 осіб.

«Місія доставлення Біблій у різні регіони України продовжуватиметься далі, тому що Дух Божий продовжує направляти цю роботу. Молимося за героїв віри, які пристрасно її виконують!» – написала на своїй сторінці у фейсбуці Ліз Поланко.

Джерело: https://sobor.com.ua/news/bibliyi-1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *