«Помоліться за українського воїна». Головнокомандувач ЗСУ Залужний привітав партнерів із наближенням Різдва

Залужний подякував іноземним партнерам «від імені кожного українського солдата, у чиїх руках ваша зброя знищує світове зло і рятує невинні життя»

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний привітав союзників України й усіх, хто святкує Різдво 25 грудня, із наближенням свята. Його звернення опублікував Генштаб ЗСУ.

«Дорогі брати по зброї! Ми часто згадуємо вислів: «У темні часи добре видно світлих людей». Дякую вам за підтримку і допомогу. За те, що ми разом у цій важкій несправедливій і невиправданій війні. Я дякую від імені кожного українського солдата, у чиїх руках ваша зброя знищує світове зло і рятує невинні життя», – сказав Залужний.

Він нагадав, що ціна миру є дуже високою.

«Згадайте про це, дивлячись на небо та різдвяну зірку на ньому. Помоліться за українського воїна, який зараз в окопі собою захищає світ від біди. І повірте, Господь саме там, поруч із ним. На боці світла і добра, правди та справедливості», – підсумував головком.

джерело: https://sobor.com.ua/news/zaluzhnii-3

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: