Поліцейські в США встали на коліна, молячись разом з протестуючими

На тлі  заворушень, викликаних смертю темношкірого Джорджа Флойда, задушеного поліцейським, багато поліцейських встали на коліна перед протестувальниками, висловлюючи солідарність і скорботу через цю трагедію.

Поліцейські в США встали на коліна, молячись разом з протестуючими

У дні, коли в багатьох містах Сполучених Штатів протестувальники підпалюють поліцейські машини, захоплюють поліцейські ділянки, громлять магазини і творять насильство, поліцейські знаходять в собі мужність демонструвати солідарність і покаяння за смерті людей від рук поліції.

Безліч християн зібралися в центрі Міннеаполіса (Міннесота) на місці смерті Джорджа Флойда, щоб молитися про Божу присутність. Пастор, який служив на цих стихійних зборах розповів: «На місці вбивства Джорджа Флойда ми проповідували єдність, любов і покаяння. Люди приносили їжу, демонстрували любов і служіння суспільству. Люди вставали на коліна, просили вибачення один у одного і віддавали свої життя Ісусу! »

Поліцейські в США встали на коліна, молячись разом з протестуючими

Через кілька днів після смерті Флойда Арт Асеведо, начальник поліції Х’юстона, штат Техас, заявив, що те, що пережив Флойд, має бути «засуджено усіма в правоохоронних органах і нашому суспільстві».

Керівники поліції округу Майамі-Дейд у Флориді стали на коліна в молитві з протестуючими в Корал-Гейблс (Флоріда). «Це був хороший перший крок в правильному напрямку. Це був зворушливий момент», — розповів представник поліції Майамі-Дейд.

Поліцейські в США встали на коліна, молячись разом з протестуючими

Пастор Джоан Хон з The Source Church написав в Facebook, що «поліцейські опустилися на коліна і почали плакати і молитися разом з учасниками акції протесту». У Нью-Йорку, всього через кілька годин після жорстоких протестів, що призвели до сотням арештів, співробітники міської поліції приєдналися до церкви в Квінсі і демонстранти на Манхеттені, опустились на коліна поруч з протестуючими.

Поліцейські схилили голови і приєдналися до читання імен чорношкірих чоловіків і жінок, які загинули від рук поліції. Пастор церкви The Excelling Church Гарель К. Соломон, який очолив акцію протесту з хештегом #codeblack, сказав присутнім, що потрібно вийти на вулиці і «привести нашу віру в дію».

Поліцейські в США встали на коліна, молячись разом з протестуючими

Увечері того ж дня тисячі демонстрантів зібралися на площі Фолі в Нижньому Манхеттені. Там кілька інших поліцейських встали на коліна в знак солідарності. «Ми потребуємо молитви зараз більше, ніж будь-коли раніше, — сказав начальник поліції Батон-Руж Мерфі Пол. — Ми підтримуємо служителів в молитві. Це важливо для нас — чути те, що відбувається в Америці, поглянути на себе і правоохоронні органи і запитати себе, що ми можемо зробити, щоб подібна трагедія не сталася знову».

Начальник поліції Енді Міллс приєднався до мера Джастіну Каммінгс, який в суботу встав на коліна в Санта-Крус (Каліфорнія). Поліцейське управління пізніше опублікувало заяву, в якому пояснило, що Міллс встав на коліна, щоб продемонструвати єдність з протестуючими і залучити «увагу до насильства з боку поліції проти чорношкірих».

за матеріалами: inlight.news

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: