Поездка по святым местам! Христиане, присоединяйтесь! Будет интересно!

ISRAEL (1)

Многие из вас хотя бы раз хотели поехать в Израиль, замечательную страну Ближнего Востока. Конечно, ведь это же страна обетованная, где проходили многие библейские события! Такая чудесная возможность предоставляется очень скоро: с 9 по 16 декабря можно будет побывать в этом чудесном месте, пройтись по улочкам, которыми ходил Сам Иисус Христос, остановиться у стены плача, ощутить саму атмосферу святого места.

1257091739_1202839450_0207_israel_1

 

Для желающих  подробнее ознакомиться с сутью поездки приводится подробная  программа мероприятия:

Різдво на Святій Землі

Вифлеєм – Єрусалим – Єрихон – Галилея – Гора Блаженств – Капернаум – Армагеддон – Фавор – Назарет – Карміл – Яффо – Тель-Авів

Мертве море, Середземне море, Галілейське море, річка Йордан

Вартість$1000.*

1   день Переліт в Тель-Авів.

Збір групи в аеропорту Бориспіль. Переліт до Тель-Авіву, у міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона. Переїзд до готелю, вечеря, відпочинок.

2   день. Християнська Галилея – Назарет.

Сніданок. Сьогодні ми матимемо трохи часу, аби відпочити на морі. Далі нас чекає Назарет, місто Благовіщення, де жило Святе Сімейство і де сам Христос жив до початку Свого служіння. Храм Благовіщення. Столярна майстерня Св.Йосифа. «Церква-синагога». Повернення до готелю. Вечеря.

3   день. Християнська Галилея.

Сніданок. Відвідання біблійних місць в околицях моря Галилейського (згідно Євангелій). Гора Преображення (Фавор) Служіння на згадку Переображення. Табха (місце чуда преумноження хлібів і риб). Гора Блаженств, місце проголошення Нагорної проповіді. Капернаум , «місто Ісуса». Омовіння в річці Йордан. Повернення до готелю. Вечеря.

4 день. Монастирі Юдейської пустелі – Єрихон.

Сніданок. Ранній виїзд в Юдейську пустелю. Єрихон. Наскельний монастир «Спокус». Для бажаючих – підйом на гору Спокус, де диявол спокушав Ісуса Христа (підйом на фунікулері, вартість – 15 $ з людини). Історія Кумранських печер на узбережжі Мертвого моря, де було знайдено в печерах фрагменти Старого Завіту. Відпочинок на Мертвому морі.Національний парк Ен-Геді – місце, де цар Давид ховався від Саула, Джерело Давида, Печера Давида. Фортеця Масада. Спалені міста Содом та Гоморра. Переїзд до Вифлеєму, поселення в готель, вечеря.

5 день. Паломницький день у   Вифлиємі.

Вифлеєм. Храм Різдва Христового. Різдвяне служіння. Поле пастушків, де ангел повідомив пастушкам про Різдво Спасителя. Каплиця св. Олени, Молочний грот, вільний час.  Повернення до готелю. Вечеря.

6 день. Паломництво у   Єрусалимі.

Сніданок. Панорама Єрусалиму. Святині Оливної гори, Гетсиманський сад, церква «Сльоза Ісуса» (Домінус Флевіт, місце, де Христос оплакував Єрусалим), «Церква Всіх Націй» (Базиліка Страстей Господніх). Часовня Вознесіння Господнього. Монастир «Pater noster». Церква «Піючого когута». Стіна Плачу. Повернення до готелю. Вечеря.

7 день. Паломництво у   Єрусалимі.

Сніданок. Гора Сіон: гробниця Царя Давида. Місце Тайної Вечері та сходження Святого Духа на апостолів у день П’ятидесятниці. Вифезда – «овеча купель». Via Dolorosa – Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього. Голгофа, Гробниця у саду («протестантська Голгофа»). Служіння з Хліболаманням. Повернення до готелю. Вечеря.

8   день. Повернення додому.

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в аеропорт Бен – Гуріон. Виліт в Україну.
Поїздка відбувається під духовною опікою священика (пастора).

У вартість входить: Страхування, авіапереліт в обидві сторони, проживання в готелі 3*, 4* (сніданок, вечеря – шведський стіл) 7 ночей, трансфер автобусом на весь час перебування, гід, супровід керівника групи.

*Організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

ISRAEL (4)

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *