По 2200-2500 грн: Кабмін розширив перелік українців, які отримують додатку грошову допомогу від міжнародних гуморганізацій

Мінсоцполітики та прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявили, що Кабмін розширив перелік українців, які зможуть отримати по 2200-2500 грн щомісячно від міжнародних гуманітарних організацій.

Український уряд вирішив надати додаткову грошову допомогу тим особам, які не мають і не мали статусу внутрішньо переміщених осіб, але проживають у населених пунктах, які: деокуповані; знаходяться у зоні бойових дій; перебувають в тимчасовій окупації чи оточенні (блокуванні).

Заявку на виділення фінансової підтримки можна буде подати наприкінці травня через інформаційну платформу єДопомога:

Надіслані дані підтверджуються на основі інформації з державних реєстрів. А потім ця заявка про особу передаватиметься міжнародним організаціям, які ухвалюватимуть рішення щодо виплат на основі пріоритетності вразливих категорій отримувачів та наявності коштів для здійснення таких виплат.

Зазначається, що держава продовжить надавати грошову допомогу на проживання тим переселенцям, які подали заявку про знищене або пошкоджене житло до 20 травня, або які в будь-який час підтвердять відповідний факт документам, виданими органами місцевого самоврядування.

Окрім того, Всесвітня продовольча програма ООН (WFP) через Western Union надає українським переселенцям 2220 грн на особу та до 6660 грн на родину. Отримати фінансову підтримку можна в банках-партнерах.

джерело: slovoproslovo.info

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: