Пастор знайшов зцілення і мир, простивши вбивцю своєї дружини

Увечері 17 червня 2015 року Майра Томпсон проводила вивчення Біблії в церкві Еммануїла в Чарльстоні, штат Південна Кароліна. Коли молодий хлопець, Ділан Руф, з’явився в кабінеті, йому запропонували приєднатися. Але ще до кінця зустрічі, поки члени церкви молилися, Руф витягнув пістолет і відкрив вогонь. Майра була однією з 9 осіб, які загинули в результаті цієї трагедії.

Пастор знайшов зцілення і мир, простивши вбивцю своєї дружини

Чоловік Майра преподобний Ентоні Томпсон пробачив хлопцеві, який забрав життя у його дружини, і присвятив своє життя проповіді про вибачення. «Майра стала вчителем, тому що вона відчувала необхідність допомогти знедоленим. Там, де інші бачили проблемних дітей, вона бачила людей, у яких була можливість. Вона викладала в одній з найгірших шкіл Південної Кароліни, де діти проклинали і не поважали вчителів. Але їй вдалося завоювати повагу дітей. Вона йшла в їх будинки, залучала батьків. Я думав, що багато знаю про любов, але коли зустрів Майру, зрозумів що таке справжнє визначення любові, оскільки вона була дійсно люблячою людиною.

Пастор знайшов зцілення і мир, простивши вбивцю своєї дружини

Ми з нею робили все разом, але з якоїсь причини вона не хотіла, щоб я був на вивченні Біблії в той вечір. Вона наполягала на тому, щоб провести його самостійно. Коли мені сказали, що в церкві Еммануїла сталася стрілянина, я був там вже через п’ять хвилин і сподівався, що її не було там в той момент. Район був оточений, і поліцейський направив мене в готель через вулицю, де вони зібрали виживших. Коли я відкрив двері, то побачив групу християн, які плакали і були шоковані подіями. Я намагався знайти Майру, але один з них сказав мені, що вона пішла. Спочатку я не зрозумів, подумав, що Майра тільки що кудись пішла і повернеться через мить. Але тоді він сказав: «Ні, Майра пішла, і вона не повернеться». Коли це сталося, я впав на тротуар та заплакав. Я повторював знову і знову: «Я не знаю, що робити».

Тоді я сказав Господу, що не буду більше проповідувати, але почув, як Бог сказав: «Вставай». І Він нагадав мені про те, як багато разів я говорив своєму зібранню: «Якщо ви втратите того, кого любите, ким дорожите більше Господа, то що ви будете робити?» Найменше в той момент мені хотілося чути ці слова, але я встав, розуміючи, що повинен повернутися і сказати парафіянам, що зі мною все в порядку і я буду продовжувати довіряти Господу.

Господь дав мені слова з Луки 17, коли Ісус сказав Своїм учням: «Пильнуйте себе. Якщо ж згрішить проти тебе брат твій, докори йому, а коли він покається, прости йому, а коли сім раз на день згрішить проти тебе і сім разів звернеться до тебе, говорячи: каюся, — прости йому «. Через 48 годин після того, як я отримав це Писання, Ділана зловили і було призначено слухання у справі. Я не хотів йти, я не хотів бачити його обличчя, але моя дочка переконала мене піти.

Коли дочка іншої жертви, Етель Ланс, встала і пробачила Діланові, нас теж запросили виступити. Я встав, хоча не відчував, що мені є що сказати. Коли я йшов на подіум, Бог говорив мені, що я теж грішник. Він нагадав мені, що Ділан, як і я, — дитя Бога.

Пастор знайшов зцілення і мир, простивши вбивцю своєї дружини

Я пам’ятаю, як розмовляв з Діланом, як ніби в кімнаті нікого не було, крім нього і мене. Я сказав: «Синку, я прощаю тебе, моя сім’я прощає тебе, і ми хотіли б, щоб ти скористався цією можливістю, щоб покаятися, висповідатися і віддати своє життя Тому, Хто найважливіший, — Христові».

Я відчував абсолютний спокій. Наче Бог, бачачи в моєму серці гнів, біль, тягар і горе, зцілив мене зсередини і дав мені Свій світ. Я багато раз проповідував про мир, який перевершує розуміння, і думав, що він у мене вже є, але він прийшов до мене в той день. Це мир, який Бог дав мені, щоб дозволити мені, моїй родині і моєї церкви рухатися вперед. Коли я йшов із залу суду, я чув, як Бог сказав, що тепер у мене нова місія.

Раніше я не знав, що робити, відчував, що у мене більше немає мети. З цього моменту у мене була нова місія — поширювати Євангеліє прощення. Під час суду репортер з журналу Time чув, як Ділан заявив, що, якби у нього була можливість, він би знову вчинив так само. Репортер запитав мене, чи заберу я моє прощення назад. Я сказав, що жодним чином, тому що я хочу спокою в моєму серці.

Пастор знайшов зцілення і мир, простивши вбивцю своєї дружини

Суспільство вважає, що для того, щоб прощати, спочатку потрібно зрозуміти, чому хтось порушив закон проти вас. Але нам не потрібно розуміти все, щоб пробачити. Деякі люди вважають, що той, хто завдає їм болю, повинен попросити вибачення перед тим, як вони пробачать. Але ми можемо пробачити, тому що в Євангелії від Луки 17 сказано: «Скільки б гріхів не робив брат проти вас, вибачте його».

Прощення — це вибір. Це не ґрунтується на тому, що ми відчуваємо. Я б не зміг пробачити Ділана без втручання Бога. Я не хотів йти на це слухання, але Бог сказав мені йти. Я не хотів вставати і щось говорити, але Він сказав мені встати і щось сказати. Ніхто не може пробачити самостійно. До мене приходили люди, які говорили, що хочуть пробачити, але не можуть змусити себе зробити це. Добре, що у них є намір і бажання це зробити, але спочатку вони повинні піти до Господа і сказати: «Господи, прости мене і допоможи мені теж пробачити цій людину». Тоді вони зможуть це зробити. Це не те, що вони можуть зробити без допомоги Бога.

Пастор знайшов зцілення і мир, простивши вбивцю своєї дружини

Ділан Руф був засуджений до смертної кари. Я не згоден з таким покаранням, але нічого не можу зробити. Я вірю, що Бог хоче, щоб Ділан змінив своє життя до того, як він піде. У нього є можливість зробити це, і я б вважав за краще, щоб він мав можливість відновити відносини з Господом, перебуваючи в ув’язненні. Тому що моя дружина, я вірю, хотіла б, щоб він прийшов на Небеса, і вона сказала б: «Я рада, що ти тут».

Ми думаємо, що, помстившись, ми отримаємо деяке задоволення, але це тільки зашкодить вам у вашому житті. Чим більше ви плануєте заподіяти комусь шкоду, тим більше шкоди ви наносите своєму власному життю. Чим більше ви тримаєтеся за гнів, тим більш нещасною буде ваше власне життя».

Це послання входить в нову книгу Ентоні Томпсона «Закликаючи до прощення». Преподобний Томпсон розповідає про спадщину своєї коханої дружини Майри і про те, що кожна людина повинна дізнатися про прощення.

за матеріалами: inlight.news

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: